دیوان عالی کشور مجموعه دو سال مهلت برای تکمیل ML-1 پروژه

عکس: Geo News تصویر

دادگاه عالی کارگردانی کرده است دولت برای تکمیل ML-1 پروژه در دو سال و کراچی دایره راه آهن (KCR) ظرف سه ماه ژئونیوز گزارش داد.

دیوان عالی کشور به سفارشات در طول دادرسی از یک مورد مربوط به خسارات وارده توسط پاکستان راه آهن در روز چهارشنبه. وزیر راه آهن شیخ رشید احمد و وزیر برنامه ریزی اسد عمر حاضر بودند در طول امروز شنوایی.

صحبت با رسانه ها بعد از شنیدن راه آهن گفت: راه آهن می تواند ثابت نمی شود تا اتمام ML-I.

“ML-من مرکز عصبی از راه آهن.”

“این یک پیام قوی به کسانی که تا به حال گفت که CPEC شده بود به خاک سپرده شد” وزیر گفت.

رشید بیشتر به رسانه ها گفت که آنها تا به حال خواسته top دادگاه به مدت پنج سال در مورد اتمام پروژه دادگاه به آنها دو سال است. “ما بگویید چینی که از دادگاه به ما داده است ، صد هزار نفر خواهد شد کار بر روی این پروژه که 95% خواهد بود پاکستانی,” او اضافه شده است.

او گفت: apex دادگاه نیز با توجه به سفارشات به KCR operationalised ظرف سه ماه.

“ما در حال کار با دولت سند به پنج کیلومتر باقی مانده پاک. دادگاه به ما اجازه داده است که ما می تواند کمک به از رنجرز در علاوه بر این به پلیس برای ترخیص کالا از آهنگ,” او اضافه شده است.

هفته گذشته دادگاه عالی تا به حال کارگردانی سند دولت و راه آهن برای احیای KCR و حذف تمام ساختمان های غیر مجاز است که در راه KCR و ارائه آن مطابق گزارش.

در ضمن عمر به رسانه ها گفت که ML-1 پروژه خواهد بود ارائه شده قبل از جلسه بعدی همکاری مشترک کمیته (JCC) از CPEC که برگزار خواهد شد در ماه آوریل است.

عمر اضافه شده روند این پروژه را تصویب مرکزی از توسعه حزب کار و کمیته اجرایی شورای اقتصاد ملی تکمیل خواهد شد در زمان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر