توسط PTI

دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه حاضر به سرگرم کردن مذاکرات به دنبال quashing تصمیم به راه اندازی PM مراقبت صندوق که در آن مردم می توانند با اهدای پول برای مقابله با این وضعیت ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde توصیف پیل ثبت شده توسط وکیل, M, L شارما به عنوان “misconceived” را رد کرد و آن را در یک جلسه انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس.

مشخصه که همچنین شامل قضات, L Nageswara Rao and M M Shantanagoudar موافق نبود به مشاجره وکیل است که این صندوق ایجاد شده است و بدون پیروی از طرح های برشمرده در زیر مقالات 266 و 267 (که مقابله با احتمالی و تثبیت منابع مالی هند) قانون اساسی است.

در مارس 28, مرکز تنظیم و وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM مراقبت) صندوق با هدف اصلی برای مقابله با هر نوع وضعیت اضطراری مانند این یکی در حال حاضر مطرح شده توسط COVID-19 شیوع و ارائه کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است.

نخست وزیر سابق-مقام رئیس صندوق و دفاع از خانه و وزرای آن سابق مقام امنا.

“این عمل باعث به وجود آمد به درخواست در مارس 28, بر داشتن آزادی مطبوعات برای تشکیل impugned PM مراقبت صندوق و درخواست تجدید نظر توسط نخست وزیر هند برای اهدای وجوه در آن اعتماد به مبارزه COVID-19 و کمک به بهداشت و درمان در آینده بدون هیچ فرمان و روزنامه اطلاع رسانی توسط دولت هند و” پیل گفته است.

تقاضای ساخته شده بود تمام امنای این صندوق به عنوان به خوبی به عنوان نخست وزیر با احزاب به آن و به دنبال انتقال کمک های مالی دریافت شده تا کنون در صندوق به صندوق تثبیت هند علاوه بر دادگاه-نظارت ویژه Investigation Team (نشستن) پروب به راه اندازی صندوق.

آن گفت: اعتماد بود ایجاد شده مطابق با مقالات و 266 267(2) که در برخورد با احتمالی و تثبیت منابع مالی هند از قانون اساسی است.

“Impugned اعتماد است یا ایجاد شده توسط مجلس/دولت قانونگذار در ماده 267.

آن است و نه تصویب و نه تایید شده توسط رئیس جمهور هند است.

هیچ فرمان/روزنامه اطلاع رسانی در این زمینه به” پیل گفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو