دادگاه عالی مکث برنامه ریزی اجرای تگزاس زندانی یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده

دیوان عالی ایالات متحده متوقف اعدام یک محکوم به اعدام زندانی در تگزاس تقریبا یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده بود, اعطای اقامت در انتظار حکم در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا یک کشیش کاتولیک به اعدام مجلسی به همراه اهل بیت, منابع متعدد گزارش شده است.

روبن گوتیرز, 42, برنامه ریزی شده بود برای دریافت یک تزریق کشنده در ایالت تگزاس زندان در هانتسویل شنبه. گوتیرز خود وکلا و رهبران کاتولیک بود و التماس کرد با جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و U. S. دیوان عالی کشور به مداخله به چالش تگزاس جدید سیاست جلوگیری معنوی مشاوران از ورود به اتاق در قانون اساسی زمینه آپی گزارش شده است.

قضات مسدود اعدام حدود یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی و تصمیم گیری در گوتیرز دادخواست که مدعی مذهبی خود را فعالان حقوق است و انتظار می رود در آینده با توجه به ABC 13.

“به عنوان یک مؤمن کاتولیک آقای گوتیرز ایمان نیاز به کمک روحانیت برای کمک به عبور او از زندگی به زندگی پس از مرگ. تگزاس بخش عدالت کیفری تغییر سیاست خود را به راحتی اما معنوی راحتی در زمان مرگ است نه راحتی آن محافظت قانونی حق” شاون نولان یکی از آقای گوتیرز وکلای گفت: پس از اقامت اعطا شد با توجه به ABC 13. (مرتبط: وزارت دادگستری می پرسد دیوان عالی کشور به اعدام چهار فرزند قاتلان)

تگزاس کاتولیک کنفرانس اسقف ظ کوتاهی amicus حمایت از Gutierrez دادخواست به یک کشیش کاتولیک همراه او در اعدام مجلسی با توجه به آپی.

“به انکار یک زندانی رو اعدام قریب الوقوع دسترسی به معنوی و مذهبی هدایت و همراهی بی رحمانه و غیر انسانی” گفت: اسقف دنیل فلرس از براونزویل ABC 13 گزارش شده است.

تگزاس ممنوع روحانیت از ورود به اعدام مجلسی در سال 2019 پس از حکم دادگاه عالی که متوقف اعدام زندانی دیگری که درخواست کرده بود یک بودایی مشاور مجاز در اتاق بود و مانع از انجام این کار.

گوتیرز همچنین ادعا می کند که او بی گناه است. گوتیرز محکوم شد و از سال 1998 قتل تریلر پارک صاحب Escolastica هریسون بود که مورد ضرب و شتم و چاقو 13 بار با دو پیچ گوشتی و او را دزدیدند حدود $600,000 نقدی. گوتیرز درخواست تست از شواهد اضافی برای اثبات او را در قتل و تا به حال تنها سازمان یافته سرقت, با توجه به آپی.

دیوان عالی کشور گفت: اگر قانون به نفع Gutierrez آن را درخواست دادگاه بدوی به “تعیین و بر اساس آنچه از شواهد احزاب فراهم کند که آیا جدی مشکلات امنیتی خواهد در نتیجه اگر یک زندانی اعدام مجاز به انتخاب روحانی, مشاور زندانی خواسته های خود را در حضور فوری در طول اجرای.”

گوتیرز اعدام شده اند که یکی از اولین بار در تگزاس پس از coronavirus تعطیل دولت عملیات پس از آخرین اعدام در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im