دادگاه عالی دستور کمال نات دولت به صورت طبقه آزمون امروز

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو/بوپال: روز پنج شنبه دادگاه عالی کارگردانی, Madhya Pradesh مجمع سخنران NP Prajapati به تشکیل یک جلسه ویژه روز جمعه و انجام تست طبقه. تا اواخر پنج شنبه شب این Vidhan Sabha آمده بود با روز جمعه دستور کار کسب و کار.

همچنین به عنوان خوانده شده | ساعت قبل از کف آزمون MP سخنران قبول استعفای باقی مانده شورشی MLAs

ساعت پس از SC سفارش مونتاژ سخنران Narmada پراساد Prajapati قبول استعفای باقی مانده از 16 شورشی کنگره MLAs که در بنگالور از مارس 9. این کاهش می دهد خانه را مجموع قدرت به 206 که در آن حاکم کنگره با 92 عضو و هفت متفقین MLAs در حال حاضر حداقل پنج کوتاه از اکثریت ساده شکل از 104 کرسی است. بی جی پی با 107 MLAs سه بیش از اکثریت خوانده شده را علامت. استعفای شش وزیر همه Jyotiraditya Scindia وفاداران پذیرفته شد پیش از آن.

در میان گمانه زنی یا Nath استعفا جلوتر از کف آزمون و یا کنگره به چالش کشیدن SC بخشنامه قبل از بزرگتر نیمکت CM اعلام کرد برای تشکیل یک کنفرانس مطبوعاتی در 12 ظهر روز جمعه.در حالی که سفارش کف آزمون ارشد نیمکت از قضات D Y Chandrachud و Hemant Gupta همچنین دستور ضبط ویدئو و امکان پخش زنده از خانه رسیدگی هنگامی که کمال نات رهبری کنگره دولت متعهد کف تست.

روی نیمکت به کارگردانی DGPs MP و کارناتاکا برای تامین امنیت به 16 شورشی کنگره MLAs اگر آنها به نظر می رسد در مجلس برای رای اعتماد. آن را دستور داده است که خانه را باید یک نقطه دستور کار طبقه تست و هیچ مانعی بر سر راه این است که ایجاد می شود برای هر کسی و خواسته مجلس وزیر به اطمینان حاصل شود که هیچ نقض قانون و نظم است. پیش از این دادگاه عالی پیشنهاد کرد که سخنران تعامل با شورشی MLAs از طریق لینک ویدئو و یا آن را می تواند تعیین یک ناظر. اما Prajapati حاضر به قبول این پیشنهاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>