دادگاه عالی اجازه می دهد تا ساخت و ساز از مرز دیوار به ادامه

دیوان عالی کشور حکم در یک 5-به-4 تصمیم جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند ادامه ساخت بخش جنوبی مرز دیوار با استفاده از وجوه منحرف از وزارت دفاع است.

این حکم بدان معنی است که دیوان عالی کشور نمی خواهد متوقف مرز دیوار پروژه هایی که به چالش کشیده شد در سال 2019 و در اوایل این سال آسوشیتد پرس گزارش داد. چالش آمد در میان پرسش که آیا دولت به طور غیر قانونی sidestepped کنگره در انحراف پنتاگون بودجه.

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکومت در ماه ژوئن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند قانونی انتقال $2.5 میلیارد دلار از پروژه های ساخت و ساز برای ساخت بخش از دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک به گفته آسوشیتد پرس. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن علائم مرزی جدید دیوار بخش در آریزونا به مناسبت 200 مایل)

تصمیم دادگاه پایین تر بود و بر اساس دادخواهی آغاز شد که در ماه ژوئن 2019. ایالات متحده منطقه قاضی Haywood Gilliam, یک اوباما منصوب از کالیفرنیا مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جابجایی $2.5 میلیارد دلار در پنتاگون بودجه نسبت به 100 مایل از مرز شمشیربازی پروژه.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دادگاه تجدید نظر تصمیم به دادگاه عالی این اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد از طرف باشگاه سیرا و مرز جنوبی جوامع ائتلاف.

دیوان عالی کشور حکم به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ژوئیه 26 2019 و اجازه چهار مرز پروژه های ساخت و ساز به ادامه آسوشیتد پرس گزارش داد. گروه های مخالف در ادامه به طرح دعوی این موضوع حتی پس از 1.3 میلیارد دلار در قراردادهای اهدا شد به شرکت های ساخت و ساز.

TOPSHOT - US President Donald Trump participates in a ceremony commemorating the 200th mile of border wall at the international border with Mexico in San Luis, Arizona, June 23, 2020. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در مراسم بزرگداشت 200 مایل از مرز دیوار در مرز بین المللی با کشور مکزیک در سن لوئیس آریزونا (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

تصمیم دیوان عالی آمریکا جمعه تقسیم شد در امتداد خطوط ایدئولوژیک. (مرتبط: سرمایه گذاری امن برای 1000 مایل از مرز دیوار مقامات کاخ سفید می گویند)

عدالت Stephen Breyer نوشت: در این نظر مخالف است که این تصمیم به احتمال زیاد سرکوب هر گونه اختلافات بیشتر در مورد این مسئله. “تصمیم دادگاه برای اجازه ساخت و ساز در ادامه با این وجود من ترس ممکن است این عمل در اثر به عنوان قضاوت نهایی را,” او نوشت.

دولت از متعهد پول به نرده ها و روشنایی در مکان های شناسایی شده به عنوان مواد مخدر-قاچاق نقاط در امتداد مرز جنوبی با توجه به انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>