سوپراستار مارک والبرگ نشان می دهد راز از او چگونه از دست داد 10 پوند در 5 روز

سوپراستار مارک والبرگ نشان داد راز در مورد چگونه او را از دست داده عظیم 10 پوند فقط در 5 روز و آن همه پایین می آید به استخوان براث.

“من نوع از مدرسه های قدیمی بدنسازی فلسفه است که شما را مجبور به خوردن این همه مسخره مقدار پروتئین” 48 ساله بازیگر مشترک در ظاهر خود را روز شنبه در “Ellen DeGeneres.” نظرات اشاره شد توسط “امروز” نشان می دهد در مورد این بازیگر تمایل به دریافت مناسب برای اخیر خود فیلم. (مرتبط: بدن تعداد در مارک والبرگ فیلم به نظر می رسد به شدت بالا [VIDEO])

تماشا کنید:

“من از خوردن هر سه ساعت اما آخرین فیلم که من شروع به داشتن برخی از مسائل به دلیل خوردن, خیلی,” او اضافه شده است. (نمایش به صورت اسلاید: این بزرگترین روندا راسی عکس در اینترنت)

والبرگ ادامه داد: “من از خوردن خیلی پروتئين من ذخیره آن و استفاده از آن غیر از ساختمان عضلانی, بنابراین من یک روده چکه کن, بنابراین من فقط به معنای واقعی کلمه یک استخوان سوپ سریع است.”

“مردمان دیگر” ستاره سپس توضیح داد که او از دست کسانی که 10 پوند استخوان با نوشیدن مایع ساخته شده است که در درجه اول از جوشاندن استخوان حیوانات. طرفداران محیط مایع می گویند آن سرشار از پروتئین و مواد معدنی هستند به فکر کمک به مسائل مربوط به دستگاه گوارش بیش از حد.

اما “Dady صفحه اصلی” ستاره توضیح داد که آن را در زمان چند روز قبل از بدن خود خوب بود فقط با مایع پروتئین برای مواد غذایی است.

“روز اول هیچ کس نمی خواست به اطراف من” والبرگ اعتراف کرد. “من پر از بدبختی بود. سپس من شروع به داشتن انرژی بیشتر است.”

“اما من خیلی خوش شانس و خوش شانس به کار من و فراموش چه کنم که هیچ چیزی از من نمی خواهد انجام دهد برای آماده سازی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>