سوپراستار Maren موریس سهام در حال تغییر زندگی, اخبار

سوپراستار Maren موریس و شوهر, Ryan هرد مشترک زندگی در حال تغییر, اخبار, روز شنبه هنگامی که او اعلام این خبر خوشحال است که او تا به حال با توجه به تولد اولین فرزند خود را به.

29 سال کشور خواننده به اشتراک گذاشته شیرین post on Instagram نوزاد او پسر هیز اندرو هرد بود که متولد شد. پست شد توسط مجله مردم. (مرتبط: Kendall Jenner اذعان می کند او واقعا هیجان زده در مورد برهنگی او را در مدل سازی اولین)

او به عنوان یک سری از تصاویر با نوزاد پسر “هیز اندرو هرد. 3/23/20. عشق از زندگی ما است.”

من “کلیسا” hitmaker عناوین ساخته شده در اکتبر زمانی که او این اخبار هیجان انگیز است که او و شوهر, Ryan انتظار داشتند. (مرتبط: نیک کانن استقبال پسر به دنیا)

“طنز این است که فقط بیش از حد غنی است که پس از یک سال زندگی در ‘دختر’ headspace جهان خواهد به ما یک پسر بچه به چیز حتی از” موریس زیر نویس پست همراه با یک تصویر بزرگ از خواننده های ورزشی یک دست انداز نوزاد.

“شما می بینید در سال 2020 یک کمی,” او اضافه شده است.

کشور هنرمند هرد نیز در بر سرگرم کننده, شرح, شیرین یکی دیگر از تصویر “پسر من می تواند شنا کند. نوزاد پسر هرد 2020! در نگاه او…نمی تونم باور کنم این زندگی با این دختر. “همچنین, با تشکر از شما جورج کنستنزا برای این عنوان که من نشسته در تمام زندگی..,” هر بیلبورد.

“استخوان” hitmaker و هرد اعلام کرد که آنها مشغول شد در جولای سال 2017 و راه می رفت پایین راهرو در صمیمی مراسم در مارس سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>