سوپراستار Laura Prepon نشان می دهد دلخراش دلیل او تصمیم گرفت برای پایان دادن به بارداری دوم

سوپراستار Laura Prepon نشان داد دلخراش دلیل او تصمیم گرفت برای پایان دادن به دوم بارداری است.

بزرگ آشکار می آید در 40 سال بازیگر جدید به عنوان کتاب “من و شما به عنوان مادران” که او اذعان می کند آغاز شده به عنوان یک خاطره/نوت بوک زمانی که او در بر داشت او و بن فاستر در انتظار فرزند دوم خود را در صفحه و شش در یک قطعه پنج شنبه منتشر شده. (مرتبط: ستاره کشور Maren موریس سهام در حال تغییر زندگی نیوز)

در 12 هفته “Orange Is The New Black” ستاره گفت: آنها دریافتند که این کودک تا به حال یک کمی بالا nuchal translucence — نشانه ای از پتانسیل اختلالات مانند سندرم داون نقص قلب یا اسپینا بیفیدا. (مرتبط: نیک کانن استقبال پسر به دنیا)

اما در آن زمان پزشکان نیست بیش از حد در مورد آن نگران. بازیگر وارد سه ماهه دوم و پس از آن بود که او یک تماس از مشاور ژنتیک است که آنها نیاز به صحبت با او راحت است.

“من به نام بلافاصله” Prepon نوشت. “همه روشن بود…چه تسکین! و آن را به یکی دیگر کودک دختر!… ما نمی تواند صبر کنید به ما بگویید که عزیزان در مورد این علاوه بر جدید به خانواده ما است.”

اما مشاور به نام دوباره چند دقیقه بعد و پرسید: اگر زن و شوهر می تواند نگه گفتن خانواده و عزیزان تا زمانی که این بازیگر تا به حال برای یک مدت شانزده هفته آناتومی غربالگری.

دو هفته رفت و پس از آن بود که دکتر بلافاصله نشان داد چیزی اشتباه بود.

“من به اشک پشت سر هم” این “که ’70s Show” ستاره به اشتراک گذاشته. “من نمی توانستم تحمل به شنیدن آنچه که در مورد به بیرون آمدن از دهان او. بن برگزار شد و من محکم است.”

دکتر توضیح داد که جنین در مایع لنفاوی خارج از بدن و “مغز” نیست تشکیل شده است.

“مغز نیست تشکیل درستی” Prepon مشترک از آنچه دکتر گفت. “استخوان نیست, در حال رشد به عنوان آنها باید.”

“وجود دارد هر فرصتی او ممکن است خوب است ؟” بازیگر اضافه شده است.

“لورا مغز نیست در حال رشد” دکتر جواب داد: “متاسفم.”

“او به ما گفت که آزمایشات بیشتر می تواند انجام شود اما بعید است که نوزاد را زنده ماندن به مدت کامل و بدن من در خطر بود به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

با این اخبار Prepon و شوهرش تصمیم به خاتمه بارداری.

“من خیلی گیج و عصبانی در خودم و بدن” لورا اعتراف کرد. “آن را وحشیانه بود.”

به آرامی او شروع به مقابله با از دست دادن و در نهایت او و بن متوجه شدم او باردار بود دوباره. به تازگی جفت جشن تولد یک پسر بچه سالم در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>