سوپراستار بازیگر John Krasinski دوشنبه نشان داد که او تا به حال این فرصت را به آزمون برای نقش “کاپیتان امریکا” اما همه چیز نمی رویم تا هموار در استماع است.

نظرات و آمد در طول 40 سال بازیگر ظاهر در “Ellen DeGeneres Show” در حالی که دو تن از آنان صحبت کردن در مورد چگونه او تلاش برای بدنام نقش. (مربوط به: سازمان دیده بان آخرین برقی تریلر برای “کاپیتان مارول’)

“است که بسیار خوب به من می گویند امتحان برای همان نقش” Krasinski مشترک وقتی پرسید که توسط میزبان در مورد تستها برای ابرقهرمان مارول نقش. “من حقیقت این است که آنها تا به حال ارائه آن به [Evans] است.” (مرتبط: یک فیلم است که انتظار می رود به معدوم کردن جعبه ، اعداد بزرگ)

تماشا کنید:

“به طوری که آنها مانند” بیایید ببینید که چه کسی دیگری است که در خارج وجود دارد قبل از ما آن را به Chris Evans,’,” او اضافه شده است. “و من در رفت و من تست برای کاپیتان امریکا رو به پوشیدن کت و شلوار است که واقعا سرگرم کننده بود.” (مربوط به: ‘کاپیتان مارول’ ترک $1 میلیارد دلار در سراسر جهان در دفتر جعبه)

Krasinki ادامه داد: در حالی که با توجه به آنچه اتفاق افتاده است در حالی که او در تلاش بود تا در کت و شلوار و در حال اجرا را به “ثور” بازیگر Chris Hemsworth شد-صد درصد یک “داستان واقعی است.”

“من در قرار دادن کت و شلوار و مرد بود” این است که واقعا مهم.’ و به من گفت: ‘بله'” “در یک محل آرام” ستاره رفت. “من در قرار دادن کت و شلوار و من در نیمه راه و درست در لحظه ای که, Chris Hemsworth راه می رفت و او مانند” شما نگاه خوب همسر!’ گفتم نوچ! شما می دانید آنچه در آن است خوب ما مجبور به انجام این کار. نوچ ما نیست.'”

“او فقط jacked,” او اضافه شده است. “او مانند” میخوای نگاه بزرگ در آن کت و شلوار!’ گفتم نمی سرگرم کننده را از من Hemsworth.’ و بنابراین من فقط راه می رفت دور در سمت راست وجود دارد. نه من نیست. من عمل قلب من آن روز و آن کار نمی کند.”

Krasinski قبلا گفته کل فیلم در هر ComicBook.com که او می دانست که او “نمی خواهد آن را انجام داده اند و همچنین Chris [Evans]” هنگامی که در مورد خواسته تستها برای “انتقامجویان” ، “حداقل من برای دیدن کسی که خوب انجام نقش. من در واقع صحبت از کریس در مورد آن. “

“نه آن است که آزادی من فراهم شده است,” او اضافه شده است. “من آن را کردم من کارگردانی و نوشتن حرفه ای هرگز اتفاق افتاده است. قطعا یک محل آرام هرگز اتفاق افتاده بود و من کاپیتان امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de