سوپر امیلی سیرز نشان می دهد او تحت عمل جراحی مغز در حالی که بیدار پس از درد و رنج ‘تشنج های متعدد’

سوپر امیلی سیرز نشان داد که او تحت عمل جراحی مغز در حالی که بیدار پس از درد و رنج “تشنج های متعدد.”

“پس, پنج شنبه گذشته, من تا به حال عمل جراحی مغز!” 35-سال-مدل های قدیمی زیر نویس پست خود در Instagram به همراه یک عکس از خودش در تخت بیمارستان در دانشگاه UCLA جراحی مغز و اعصاب واحد. پست شد توسط فاکس نیوز در یک قطعه منتشر شده سه شنبه. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

مدل استرالیایی توضیح داد که “در سال گذشته از زندگی من بسیار سخت است برای قرار دادن به کلمات. در آوریل سال گذشته من به طور ناگهانی از خواب بیدار در یک آمبولانس که به بیمارستان منتقل و پس از داشتن یک تشنج بزرگ در حالی که خرید.” (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

“پس از چند روز از آزمایش تشخیص داده شده که من به عنوان یک کاورنو ناهنجاری در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک cavernoma است که خوشه ای از عروق خونی غیر طبیعی در مغز است که باعث تشنج مبتلا به صرع,” او اضافه شده است. (نمایش به صورت اسلاید: 71 بار Samantha Hoopes محروم کردن)

سیرز ادامه داد: در حالی که اشاره کرد که “تمام زندگی را در خود نگه دارد از آن نقطه از کار زندگی به من زندگی اجتماعی ارتباط من با بدن من و هویت من.”

“در سال گذشته بوده است rollercoaster از و فراز زندگی از داشتن چندین تشنج, عوارض جانبی دارو در آزمایشات و عاطفی تلفات و همه چیز را در جهان تغییر ناگهان” مدل توضیح داده شده است.

“من تصمیم به این عمل جراحی به دلیل انتخاب من آمد به زندگی دارو برای بقیه زندگی من همیشه زندگی با احتمال داشتن تشنج دستیابی به موفقیت حتی در حالی که دارو – و یا رفتن پیش با عمل جراحی کرانیوتومی,” او اضافه شده است. “از آنجا که cavernoma واقع شده بود در مقابل لوب تمپورال چپ من در معرض خطر از دست دادن توانایی به صحبت می کنند به عنوان است که سخنرانی تابع منطقه از مغز انسان است.”

او همچنین پس از آن توضیح داد: با توجه به cavernoma محل او تا به حال به عمل جراحی در حالی که بیدار خواستار تجربه “عجیب و حقیقی.”

“از آنجا که این, من بیدار می شد در حالی که آنها در عمل به عنوان من نیاز به قادر به صحبت می کنند به مطمئن شوید که آنها نمی حذف هر گونه حیاتی بافت همراه با رگهای خونی” سیرز توضیح داد.

“در نهایت این تجربه من تغییر کرده است جهان بیشتر از من همیشه می تواند بیان و احساس کلی من در سمت چپ با قدردانی است,” او اضافه شده است. “من یک احترام عمیق تر برای بدن انسان, ذهن انسان و روح انسان است. من متواضعانه ممنون توانایی دسترسی به بهداشت و درمان برای این واقعیت است که وضعیت من تا به حال درمان و حمایت دوستان و خانواده صنعت همسالان و برای من باور نکردنی مردی که گیر من تمام وقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>