سنی هیئت مدیره برای ساخت مسجد بیمارستان در پنج هکتار ایودیا سایت

بیان اخبار سرویس

لکنو: در عمده توسعه, Uttar Pradesh سنی مرکزی وقف هیئت مدیره (UPSCWB) تصمیم به پذیرش پنج هکتار جایگزین زمین های اختصاص داده شده به آن توسط اوتار پرادش دولت در Dhannipur ایجاد کرد تحت Sohawal tehsil در Raunai شهرستان در لکنو-ایودیا بزرگراه. زمین اختصاص داده شده به UPSCWB است که فقط 20 متر دور از معبد شهر. تصمیم به قبول این زمین گرفته شده در جلسه هیئت مدیره در اینجا در روز دوشنبه.

پس از confabulations در این دیدار تا سنی مرکزی وقف هیئت مدیره وارد در اجماع برای ساخت یک مسجد در زمین اختصاص داده شده. همچنین تصمیم به راه اندازی یک اعتماد برای نظارت بر ساخت و ساز از پیشنهاد مسجد در پنج هکتار زمین.

این هیئت همچنین تصمیم به ساخت یک بیمارستان خیریه یک کتابخانه و یک Indo-اسلامی مرکز فرهنگی در کنار مسجد و سایر تاسیسات عام المنفعه در زمین اختصاص داده شده به آن را در 5 فوریه این سال است.

هیئت مدیره بود که یکی از اصلی طرفین دعوا در ایودیا عنوان کت و شلوار شامل هشت عضو از زمینه های مختلف. اما تنها شش نفر از جمله رئیس هیئت مدیره Zafur Farooqui عدنان فاروق شاه, Junaid صدیقی صیاد احمد علی ابرار احمد و Juneed احمد در جلسه حضور داشتند.

باقی مانده دو نفر از جمله عبد Rajjak خان و عمران متن ترانه معبود تحریم دوشنبه نشست.

“تا سنی مرکزی وقف هیئت مدیره تصمیم گرفته است به شرایط پنج هکتار زمین اختصاص داده شده به آن را در پیروی از دادگاه عالی 9 نوامبر 2019 تصمیم گفت:” رئیس هیئت مدیره Zafur Farooqui.

او گفت که هیئت مدیره تصمیم به ساخت یک مسجد در زمین و به زودی اعتماد برای همان خواهد بود راه اندازی. در جزئیات این مسجد و اندازه آن را به نام Farooqui گفت: “به اندازه مسجد خواهد بود تصمیم به نگه داشتن در ذهن نیازهای محلی.”

های دیگر جزئیات از امکانات ارائه شده در این زمین UPSCWB رئیس Farooqui گفت که هیئت مدیره تصمیم گرفته بود برای ایجاد یک Indo-اسلامی مرکز فرهنگی روی زمین به تصویر می کشد تکامل از فرهنگ اسلامی در زمینه به هند در طول قرن ها. “مرکز نیز فراهم کردن امکانات برای تحقیق و مطالعه از هند و فرهنگ اسلامی گفت: Farooqui.

او افزود که این اعتماد برای شکل گیری این مسجد به زودی راه اندازی می شود. “اما فرمت آن تعدادی از اعضای و نام خواهد بود به اشتراک گذاشته شده پس از آن تنظیم شده است” او نگهداری می شود. Farooqui همچنین گفت که این مسجد ساخته خواهد شد و در crowdfunding و منابع خواهد بود و مرتب به مسجد اعتماد.

“اهل سنت وقف هیئت مدیره نمی خواهد به صرف پول در مسجد ساخت و ساز” Farooqui ادعا کرد.

“نام پیشنهادی مسجد خواهد بود با تصمیم اعضای هیئت مدیره و کسانی که نامزد اعتماد برای نظارت بر ساخت آن گفت:” Farooqui.

در ماه نوامبر سال گذشته دادگاه عالی تا به حال هموار راه را برای ساخت و ساز از یک رم معبد توسط اعتماد در مورد مناقشه سایت در ایودیا و کارگردانی این مرکز برای تخصیص دادن یک جایگزین پنج هکتار طرح به اهل سنت وقف هیئت مدیره برای ساخت یک مسجد جدید در “برجسته” در شهر مقدس در اوتار پرادش.

در ضمن دیگر مسلمان طرفین دعوا از جمله اقبال انصاری و حاج Mehboob از ایودیا داد بسیار سرد پاسخ به UPSCWB تصمیم. در حالی که انصاری گفت که او با هیئت مدیره در پذیرش زمین به عنوان وجود دارد هیچ چاره ای برای او حاجی Mehboob احساس کردند که دولت تا به حال نه با پیروی دیوان عالی کشور منظور در نامه و روح و روان.

“من با اهل سنت وقف هیئت مدیره به عنوان آن را به انجام همه چیز را در منافع ملی” گفت: انصاری.

اما حاجی Mehboob چرخ کرده بدون کلمات در بیان اندوه. “من لازم نیست بگم که اهل سنت وقف هیئت مدیره در حال حاضر پذیرفته زمین در Raunai. اما SC منظور گفته بود که زمین اختصاص داده شود در ایودیا که شده است انجام می شود. بی عدالتی انجام شده است به مسلمانان با تخصیص زمین در Raunai گفت:” حاجی Mehboob.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im