شکر و گندم و بحران: PM عمران به اقدام در برابر سود پس از پزشکی قانونی گزارش

نخست وزیر عمران خان. عکس: فایل

نخست وزیر عمران خان روز یکشنبه گفت که او را به اقدام علیه کسانی که مسئول شکر و گندم افزایش قیمت پس از او می بیند دقیق پزشکی قانونی گزارش از یافته های اولیه.

“من در انتظار مفصل گزارش پزشکی قانونی در حال حاضر توسط پرقدرت کمیسیون که خواهد آمد در 25 آوریل, قبل از اقدام” نخست وزیر گفت: در یک صدای جیر جیر.

“پس از این گزارش آمده هیچ لابی قدرتمند قادر خواهد بود به سودجوی در هزینه های عمومی ما” گفت: برتر. او افزود که گزارش های اولیه به طور ناگهانی افزایش قیمت شکر و گندم آزاد شده اند بلافاصله و بدون “تغییر یا دستکاری”.

“این بی سابقه در تاریخ پاکستان. قبلی سیاسی leaderships به دلیل منافع و مصالحه فاقد شهامت اخلاقی به سفارش و انتشار چنین گزارش” نخست وزیر اضافه شده است.

مخالفان واکنش نشان می دهد

رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif گفته است که این گزارش یک کیفرخواست علیه نخست وزیر و پنجاب وزیر عثمان Buzdar.

در ضمن پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) سخنگوی Marriyum اورنگ زیب از دولت خواست به اقدام علیه کسانی که درگیر در بحران است.

“ما یک گزارش که نشان میدهد آنچه که ما تا به حال شده است گفت: در مورد این دو [Tareen, بختیار] در تمام طول. عمل باید گرفته شود در برابر آنها” PML-N رهبر گفت: Geo News.

او افزود که این افراد باید از پست خود اضافه کرد که این ساعت باید صبر کنید تا مارس 25.

Rs22 میلیارد یارانه های داده شده در طول PML-N طی چهار سال گذشته: Awan

دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات Firdous عاشق Awan روز یکشنبه گفت: یارانه به مقدار Rs22 میلیارد اعطا شد توسط PML-N در طول چهار سال گذشته است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در سیالکوت Awan گفت: شهباز شریف پسر Suleman Shehbaz نیز نام برده شده است در این گزارش.

“این گزارش می گوید Suleman شد پرداخت یارانه به مقدار بیش از Rs1billion. اقدام خواهد شد در برابر هر کسی که نام شناخته شده در این گزارش,” او گفت:.

در پاسخ به Awan گفته است Suleman وجود دارد گفت: هیچ حقیقت به آمار و ارقام اعلام شده در گزارش.

“این آمار و ارقام کاشته شد توسط عمران خان و همدستان خود را,” او گفت:.

‘دولت bigwigs و متحدان بهره مند از قند بحران’

گزارش اداره تحقیقات فدرال روز شنبه منتشر شد ادعا می کند که بالا PTI بودند در میان کسانی که به دست آمده از های اخیر قند بحران در کشور است. رسیدگی به بحران شده بود به دستور نخست وزیر عمران خان در ماه فوریه است.

در میان مردم به نام در FIA گزارش جهانگیر Tareen و برادر وزیر ملی امنیت غذایی Khusro بختیار.

Tareen شد گفت: این گزارش به سود بیشتر از قند بحران به دنبال بختیار برادر.

این گزارش همچنین ادعا می کند که شرکت های متعلق به Moonis Elahi — یک متحد حزب — سود از بحران شکر. الهی است چودری Pervaiz الهی و یک عضو کلیدی PML-Q.

در این سند اشاره نمی کند که تحت نفوذ دولت پنجاب صادر یارانه به کارخانه های تولید قند و یا چرا اقتصادی شورای هماهنگی (ECC) تایید تصمیم به صادرات شکر.

در واکنش به این گزارش وزیر فدرال برای برنامه ریزی توسعه و به ویژه طرح های اسد و عمر گفت: او تا به حال ایمان است که هر چه وضعیت نخست وزیر عمران خان “را تضمین عدالت”.

‘عدم برنامه ریزی منجر به بحران گندم’

نخست وزیر بود و همچنین ارسال گزارش تحقیق و تفحص در گندم بحران گردآوری توسط سه عضو نیمکت رهبری Wajid ضیا. طبق این گزارش بحران سرچشمه به دلیل برنامه ریزی ضعیف توسط مرکز و استانی.

در این گزارش آمده است که در پنجاب (مواد غذایی گروه قادر به کنترل کارخانه های تولید آرد و شروع به جمع آوری گندم پس از یک تاخیر 20-22 روز.

آن را بیشتر به ذکر است که بخش مواد غذایی موفق به آمده تا با یک فرایند برای عرضه و تقاضای این محصول است. این گزارش ادعا کرد که تصمیم گیری به عنوان وضعیت تکامل یافته است.

سابق غذا, منشی, Naseem صادق و سابق غذایی مدیر Zafar Iqbal مقصر شناخته شده است در این گزارش برای عدم رسیدگی به گندم بحران است. بعلاوه این گزارش ادعا می کند که پنجاب مواد غذایی وزیر Samiullah چودری را ندارد اقدامات لازم توسط این وضعیت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>