شکر گزارش کمیسیون: دولت به چالش IHC تصمیم گیری در مورد اجرای


اسلام آباد: دولت در روز جمعه اعلام کرده است برای به چالش کشیدن تصمیم دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) برای جلوگیری از اجرای شکر گزارش کمیسیون.

در حالی که صحبت کردن در Steve Khanzada را نشان می دهد در ژئو اخبار دستیار ویژه نخست وزیر در پاسخگویی شهزاد اکبر گفت که دولت باید درخواست تجدید نظر در برابر تصمیم دادگاه عالی اسلام آباد.

او گفت که زمانی که دولت نمی خواهد بود قادر به اقدام علیه hoarders و متخلفان چه عمومی دریافت شکر در 70 تومان در هر کیلوگرم ؟

روز گذشته دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) محروم بود دولت از اقدام در شکر تحقیق گزارش کمیسیون صدور دستورات برای این محصول به فروش می رسد در نرخ Rs70/kg برای 10 روز آینده.

10 روز اقامت سفارش صادر شده توسط رئیس دادگستری اطهر Minallah در روز پنج شنبه بود که از شنیدن درخواست ها را در برابر قند تحقیق گزارش کمیسیون.

ادامه مطلب: IHC مسائل مربوط به 10 روز اقامت سفارش شکر در کمیسیون تحقیق

در جلسه روز گذشته یکی از وکلا برای آسیاب شکر صاحبان مخدوم علی خان گفته بود دادگاه که قانون اساسی اعلام کرده است که فدراسیون و استان های مختلف حقوق.

وکیل گفته بود دادگاه که یک ad-hoc کمیته تشکیل شد و در ماه فوریه به اقدام بیش از افزایش قیمت شکر. او افزود که این کمیسیون خواسته دولت فدرال به انجام حسابرسی قانونی.

“این کمیته تشکیل شد در توصیه های این کمیسیون گفت:” وکیل.

به این IHC CJ خواسته بود جزئیات در مورد آنچه که این کمیسیون گفت: در مورد افزایش قیمت شکر.

“این کمیسیون در 324 صفحه گزارش ذکر دلایل زیادی [برای قند و شکر افزایش قیمت]” خان گفت: دادگاه است. او افزود که این کمیسیون درخواست کرده بود که اقدام گرفته شود در برابر FBR, FIA و دستگیر کردند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im