ناگهانی coronavirus تحریم ایجاد کرده است بسیار زیاد وحشت و سردرگمی: راهول گاندی به ساعت مودی

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در روز یکشنبه گفت: ناگهانی تحریم های اعلام شده توسط دولت مرکزی برای مبارزه با رمان coronavirus ایجاد کرده است بسیار زیاد “وحشت” و “سردرگمی”.

در نامه ای به نخست وزیر نارندرا او برجسته گرفتاری و فقیر به نام برای مرحله دیگر از مجموع مستند اعلام شده توسط برخی از کشورهای توسعه یافته برای مقابله با این بیماری کشنده است. “این بسیار مهم است برای ما به درک که هند شرایط منحصر به فرد هستند. ما خواهد شد مورد نیاز برای مراحل مختلف از دیگر کشورهای بزرگ که در زیر کل یک مستند استراتژی” او گفت:.

گاندی گفت: تعداد زیادی از مردم فقیر در هند که وابسته به یک درآمد روزانه بیش از حد بزرگ است به طور یک جانبه به تعطیل کردن همه فعالیت های اقتصادی در پی این بیماری همه گیر. “عواقب کامل اقتصادی تعطیل خواهد فاجعه تقویت مرگ و میر ناشی از COVID-19” او می ترسید.

“ناگهانی مستند ایجاد کرده است بسیار زیاد وحشت و سردرگمی” او اضافه کرد: کارخانجات و صنایع کوچک و سایت های ساخت و ساز را بسته اند و ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر در حال انجام سفر دشوار خود را برای رسیدن به خانه متحده است.

جزئیات Rahul نامه زیر

از گاندی قلمه گفت: کارگران ارائه شده است آسیب پذیر بدون دستمزد روزانه و یا دسترسی به تغذیه و خدمات اساسی. “این مهم است که ما به کمک این بخش پیدا کردن سرپناه و ارائه آنها را با پول به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را برای کمک به آنها جزر و مد در طول چند ماه آینده,” او گفت:.

کنگره رهبر اضافه شده که کامل مستند تقریبا قطعا منجر به میلیون ها نفر از جوانان بیکار عجله به روستاهای خود در نتیجه افزایش خطر آلوده کردن پدر و مادر خود و جمعيت سالمندان در روستاها. “این خواهد شد در نتیجه فاجعه بار از دست دادن زندگی” او اشاره کرد.

همچنین به عنوان خوانده شده| 49-day مستند لازم برای جلوگیری از coronavirus تجدید حیات در هند: مطالعه

گاندی به نام برای ظریف رویکرد است که طول می کشد واقعیت پیچیده از مردم ما را در نظر میگیرد. “اولویت ما باید برای محافظت و جداسازی افراد مسن و آسیب پذیر از ویروس و به وضوح و به شدت از برقراری ارتباط و به خطرات ناشی از نزدیکی به افراد مسن” او گفت:.

با مرگ و میر در شش متحده مرگ و میر از COVID-19 صعود به 25 در کشور و تعداد کل موارد به 979 روز یکشنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>