Subramanian Swamy بازدید دوباره پس از سازمان ملل انتقاد خود را مسلمان نظرات

توسط سرپرستان

سازمان ملل متحد: BJP Rajya سبها MP Subramanian Swamy به دنبال منبع این خبر که از طریق آن او مورد هدف قرار گرفت و در حال حاضر او آن را به نام “برش و چسباندن تولید” پس از یک حقوق بشر سازمان ملل متحد رسمی او را مورد انتقاد قرار گفت که Swamy اتهام اظهارات در مورد مسلمانان بودند “بسیار نگران کننده”.

“است که برش و چسباندن تولید. دریافت ویرایش نشد 2-ساعت نوار مصاحبه که آنها در حال کاهش است به من گفت:” بی جی پی MP پس از یک نسخه کوتاه از این لینک به مصاحبه خود که در آن او ادعا نظرات ارائه شده بود به عنوان “منبع” از سازمان ملل را مسئول در برابر او.

زودتر تحت-دبیر کل آدما Dieng گفت: اتهام اظهارات منسوب به Swamy مانند “همه مردم برابر نیست” و این که “مسلمانان در برابر دسته’ به عنوان دیگران” بسیار نگران کننده است. Dieng افزود: “بیان نفرت و dehumanisation از دیگران در برابر بین المللی حقوق بشر هنجارها و ارزش ها است.”

اما BJP نماینده مجلس سپس در حالی که صحبت کردن به سرپرستان, شات پشت و خواستار بدانید “منبع یا متوسط” از اتهام بیانیه منسوب به Swamy توسط Dieng. Swamy پرسید: “یا آن را برش و چسباندن جعلی خبر؟”

در ضمن Dieng است که مشاور ویژه در پیشگیری از نسل کشی, گفت که او نگران بود توسط “گزارش ها از افزایش بیان نفرت و تبعیض علیه اقلیت” پس از تصویب تابعیت متمم قانون (CAA). جالب است که او در توصیف این حملات خشونت آمیز در غیر مسلمانان در افغانستان و پاکستان و بنگلادش به عنوان “اتهام آزار و اذیت”.

Dieng ادعا کرد که تسریع تابعیت داده شده به غیر مسلمان اقلیت باید گسترده به مسلمانان به منظور غیر تبعیض آمیز است. به استثنای مسلمانان “است که بر خلاف هند به تعهدات خود تحت قوانین بین المللی حقوق بشر به ویژه در عدم تبعیض” او گفت: بدون توضیح چگونگی اندازه گیری به صراحت محافظت از اقلیت های مذهبی از پاکستان و افغانستان که به طور رسمی کشورهای اسلامی و با اکثریت مسلمان بنگلادش اعمال را به اعضای اکثریت دین وجود دارد.

“در حالی که هدف از این قانون برای حفاظت از جوامع اقلیت است ستوده است مربوط است که این حفاظت تمدید نمی شود به همه گروه ها از جمله مسلمانان” دینگ گفته بود.

کاملا در حالی که او به نام اقلیت ها تجربه در افغانستان و پاکستان و بنگلادش “به اتهام آزار و اذیت”, بیانیه خود سکوت کرده بود در قتل 25 مسلمانان در افغانستان در طول یک حمله در یک gurudwara. در حالی که او گفت که او نگران بود که “بیش از گزارش که تظاهرات علیه قانون رخ داده است که در برخی از مناطق هند پس از آن تصویب قبل از Covid-19 همه گیر” دینگ گفته است که او مورد استقبال نخست وزیر نارندرا بیانیه ای که Covid-19 “نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و کاست و عقیده و زبان و یا قبل از مرز قابل توجه است و ما در پاسخ و رفتار باید ضمیمه تقدم به وحدت و برادری.”

این بیانیه گفت که او “ادامه خواهد داد به دنبال تحولات (در هند) و ابراز آمادگی خود را برای حمایت از طرح های ضد و آدرس گفتار نفرت.”

“در این زمان فوق العاده ای آورده Covid-19 بحران از آن مهم تر از همیشه است که ما از موضع ایران به عنوان یکی بشریت نشان دادن وحدت و همبستگی به جای تقسیم و نفرت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im