مردم احمق در صورت اضطراری

در امروز نشان می دهد بحث می کنیم که چگونه در مواجهه با یک بحران احمق مردم نمی تواند کمک کند اما همچنان احمقانه است. ما همچنین بحث در مورد اقدامات اضطراری کنگره بحث و اینکه آیا یا نه آنها به شما صدمه دیده و یا کمک کند.

گوش دادن به نشان می دهد:

زمانی که همه چیز بد ترین مردم به مناسبت افزایش یابد. برخی از مردم از سوی دیگر غرق به راحتی از حماقت خود. ما خبرنگاران تکرار طوطی وار چینی دولت کمونیستی صحبت کردن امتیاز و بازیگر Vanessa Hudgens برنده جایزه احمق ترین ویدئو در اینترنت می باشد. اگر حماقت بودند دفاع در برابر coronavirus این افراد خواهد بود فقط خوب است. ما همه صدا.

(مرتبط: MSNBC تحلیلگر نشان می دهد با استفاده از Coronavirus به تعقیب مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘قتل غفلت’ — می شود یک کمک از سابق و نامزد حزب دموکرات)

(مرتبط: همه شما نیاز به دانستن در مورد ابتلا به کروناویروس با لمس کردن سطوح)

سپس صحبت ما با کنگره متخصص برایان عزیزم در مورد اورژانس قانون کنگره بحث و یا نه هر یک از ایده های مورد بحث به کار خواهد کرد. ما همچنین یک گزارش در آنچه زندگی است مانند در انزوا با 3 کودکان و نوجوانان و چگونگی فروشگاه های مواد غذایی هستند که در آن برایان زندگی می کند.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im