‘خیره کننده’ و ‘قانون اساسی’: قاضی کمک های مالی ضابط پس از سفارش, KY شهردار قول داد به ثبت پلاک عید پاک در کلیسا را برانگیخت

  • یک قاضی فدرال اعطا کرده است یک سفارش محدود در برابر Louisville, Kentucky عمده گرگ فیشر.
  • فیشر وعده داده شده به ثبت پلاک عید پاک در کلیسا را برانگیخت.
  • “شهردار تصمیم خیره کننده است” قاضی جاستین واکر گفت: “و آن” فراتر از همه دلیل’ unconstitutional.”

یک قاضی فدرال اعطا سفارش محدود در برابر کنتاکی شهردار که وعده داده شده به ثبت پلاک عید پاک در کلیسا را برانگیخت و خواستار نظم “بر خلاف قانون اساسی.”

ایالات متحده منطقه قاضی دادگاه جاستین واکر اعطا موقت سفارش محدود (TRO) جلوگیری از لویی شهردار گرگ فیشر از مسدود کردن عید پاک رانندگی-در-خدمات در آتش کلیسای غیر انتفاعی منافع عمومی حقوقی اول آزادی, موسسه اعلام کرد در یک شنبه مطبوعاتی.

با توجه به آزادی لویی کلیسا شده بود میزبانی رانندگی-در-خدمات کلیسا برای چند هفته سازگار با مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) coronavirus دستورالعمل.

به منظور جلوگیری از لوئیزویل از “اجرای; تلاش برای به اجرا درآوردن; تهدید به اجرا درآوردن; و یا در غیر این صورت نیاز به انطباق با هر گونه ممنوعیت رانندگی در خدمات کلیسا در آتش” اسناد دادگاه نشان می دهد.

قاضی محکوم فیشر را در یک یادداشت نظر است که در مقایسه با سفارش به گزارش از طنز نشریه “پیاز.” (مرتبط: کنتاکی به اجرای قرنطینه سفارشات با ثبت پلاک Churchgoers)

“این جمله ای است که این دادگاه هرگز انتظار می رود برای دیدن در خارج از صفحات یک dystopian رمان یا شاید صفحات پیاز” واکر گفت.

“اما دو روز پیش با استناد به این نیاز اجتماعی فاصله در طول زمان همه گیر لویی شهردار گرگ فیشر دستور داد مسلمانان به حضور در یکشنبه, خدمات, حتی اگر آنها باقی مانده است در carsto عبادت –و حتی اگر آن را در عید پاک.”

“شهردار تصمیم خیره کننده است” نظر به پایان می رسد. “و آن را بسیار فراتر از همه دلیل’ unconstitutional.”

دموکرات کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear اعلام کرده بود که دولت را اجرا اقامت در خانه اندازه گیری با ضبط پلاک هر فرد مراجعه کننده خدمات عید پاک.

“این یک زمان و آخر هفته یک هفته تمام برای چندین مذاهب است که در مورد ایمان. آن را در مورد دانستن ما رو به عنوان مردم – به عنوان مسیحیان به یهودیان به عنوان اعضای بسیاری از ادیان – بسیاری دشوار دوران تاریک و ما غالب” Beshear روز جمعه گفت.

“ما می دانیم که هفته ها یا ماه های آینده دشوار خواهد بود. ما می دانیم که وجود دارد در حال رفتن به روز سخت تر از قبل وجود دارد آسان تر از روز است.”

“این تنها راه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که شما تصمیم نمی کشتن شخص دیگری” Beshear اضافه شده است.

اول آزادی ارشد مشاوره راجر بایرون گفت: در یک بیانیه ارائه شده به the Daily Caller, اخبار بنیاد که قاضی به رسمیت شناخته شده است که فیشر را منع از رانندگی در خدمات کلیسا در عید پاک “نقض کلیسا آزادی مذهبی.”

“کلیسا انجام خواهد شد عید پاک رانندگی در سرویس فردا با قلب سپاسگزار و در انطباق کامل با CDC دستورالعمل” بایرون اضافه شده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بود خواست فیشر به اجازه می دهد, اشاره کرده است که مطابق با دستورالعمل CDC, کنتاکی, امروز روز جمعه گزارش داد. انتشار به دست آمده از یک نامه که در آن مک کانل گفت فیشر که آن را “مهم است که ما همچنان به احترام و حفاظت از حقوق اساسی شهروندان ما.”

“زمانی که دولت به مردم اجازه می دهد در وسایل نقلیه برای جمع آوری در پارکینگ برای سکولار مقاصد اما آنها را منع از انجام این کار برای اهداف مذهبی را افزایش می دهد شبح که دولت singling مذهبی مردم برای disfavored درمان” مک کانل نوشت: با توجه به کنتاکی امروز.

“من باور دارم کلیساها باید زیر CDC دستورالعمل در کاهش انتقال COVID-19 و حمایت از دولت موقت و مقررات مطابق با دستورالعمل,” او اضافه شده است. “سازمان های مذهبی به اشتراک گذاری ملی مسئولیت به حق این بیماری را گسترش.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im