مطالعه را افزایش می دهد امید است که پلاسمای خون می تواند درمان Coronavirus بیماران

یک مطالعه مقدماتی منتشر شد جمعه پیدا کردم که سرم خون از افرادی که بهبود از coronavirus شد موثر در درمان بیماران بدحال بالا بردن امید است که این روش را محدود به یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 30 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نگاه تنها پنج بیماران و نویسندگان این گزارش اذعان کرد که نیاز به تحقیقات گسترده ای. اما آن را نشان داد نتایج امیدوار کننده و مقامات بهداشت در حال حاضر به ابراز خوش بینی که خون انتقال می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با کروناویروس جدید فشار است.

“که یکی از اولویت های ما” دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در مارس 20 مصاحبه در مورد کارآزمایی های بالینی برای نقاهت سرم.

Fauci ابراز اعتماد به نفس در این روش به دلیل آن ثابت شده است موثر در دیگر بیماری های همه گیر از جمله اسپانیایی شیوع آنفولانزا در سال 1918 و شیوع سارس در سال 2003.

هر پنج بيمار در مطالعه انجام شده در شنژن چین به طور چشمگیری بهبود یافته پس از دریافت تزریق پلاسمای خون از بهبود بیماران.

بیمارانی که در سن از محدوده 36 تا 65 شدند همه در هواکش مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) زمانی که ارائه شد پلاسما درمان است.

درجه حرارت بدن نرمال ظرف سه روز برای چهار نفر از پنج بیماران پس از پلاسما انتقال با توجه به مطالعه است. ARDS در چهار بيماران پاک کردن ظرف 12 روز از تزريق خون. (مرتبط: این نقشه نشان می دهد که چگونه بسیاری از فوت کرده اند از COVID-19 در هر ایالت)

سه نفر از بيماران گرفته شده از هواکش در عرض دو هفته از درمان است. ویروسی بارهای همچنین کاهش در بيماران و نمرات خود را در یک آزمون است که ابزار اندازه گیری پتانسیل نارسایی ارگان نشان داد بهبود.

Dr. Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases at the National Institutes of Health (NIH), testifies about the Zika virus during a Senate Health, Education, Labor and Pensions committee hearing on Capitol Hill in Washington, DC, February 24, 2016. / AFP / SAUL LOEB (Photo credit should read SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت (NIH), شهادت در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, فوریه 24, 2016. (SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

سه نفر از پنج بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از گذراندن بین 51 و 55 روز وجود دارد. دو دیگر بیماران در وضعیت با ثبات این مطالعه گفت.

“این یافته های اولیه افزایش این احتمال که نقاهت انتقال پلاسما ممکن است مفید در درمان بیماران بدحال با COVID-19 و ARDS اما این روش نیاز به ارزیابی بالینی تصادفی” می خواند مطالعه است.

استفاده از نقاهت سرم ثابت شده است موثر در قبلی بیماری های همه گیر.

“این واقعا یک نوع رجعت” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس دانشکده طب گرمسیری در کالج پزشکی بیلور گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد در 17 مارس است.

او گفت نقاهت سرم استفاده شد در طول سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. این روش شامل جداسازی آنتی بادی در خون بهبود بیماران و تجویز آن را یا به عنوان یک درمان برای ویروس حامل و یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

نویسندگان این مطالعه با اشاره به مطالعه 50 سارس بیماران که مثبت ارتباط بین استفاده از نقاهت سرم و سریعتر ترخیص از بیمارستان ، هیچ یک از بیماران در این مطالعه که دریافت پلاسما انتقال درگذشت در حالی که بیماران در گروه کنترل که دریافت درمان به حال میزان مرگ و میر نزدیک به 24%.

یک مطالعه 93 بیماران در طول H1N1 شیوع در سال 2009 نیز نتایج امیدوار کننده نشان داد. بیست درصد از بیماران تحت درمان با پلاسما در این مطالعه درگذشت یک رای است که به مراتب پایین تر از 55 درصد درگذشت بدون درمان.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>