مطالعه: اخراج رویکرد قبل از همه گیر سطوح در برخی از مناطق ایالات متحده به عنوان اخراج ممنوعیت منقضی

یک مطالعه تحقیقاتی از بانک فدرال رزرو کلیولند به این نتیجه رسیدند جمعه که اخراج براده در حال نزدیک شدن قبل از همه گیر سطوح در برخی از نقاط ایالات متحده به عنوان اخراج ممنوعیت شروع به اتمام می رسد.

مطالعه نگاه اخراج داده ها از یک نمونه از 44 شهرستانها و استان ها در سراسر کشور است. به طور موقت اخراج moratoriums شروع به منقضی شده تعدادی از براده و جلسات به شدت افزایش یافته است به حدود همان نرخ آنها قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

“از تاریخ 7 ژوئیه تقریبا یک سوم از اجاره واحد در مطالعه ما دیگر تحت پوشش سیاست های موقت و اخراج براده در حال حاضر بازگشت به خود را قبل از همه گیر سطح در آن مکان دیگر تحت پوشش” محققان نوشت.

بسیاری از حوزه های قضایی اجرا ممنوعیت اخراج براده و جلسات در طول فاز اولیه از شیوع کروناویروس رویترز گزارش داد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز اعلام کرد که قصد خود را برای جلوگیری از سلب حق مالکیت و اخراج در ماه مارس است.

LONGMONT, CO - SEPTEMBER 21: An eviction team removes furniture during a home foreclosure on September 21, 2011 in Longmont, Colorado. The family had already moved out of the four-bedroom house, leaving some furniture to be removed to the street after the sheriff's department served the court order for the eviction. Although sales of previously owned homes have risen nationally, the glut of foreclosures is expected to keep the rise in home values below the rate of inflation for years. (Photo by John Moore/Getty Images)

اخراج تیم حذف مبلمان در یک خانه سلب حق اقامه دعوی در Longmont, Colorado (جان مور/گتی ایماژ)

حدود 12 میلیون بزرگسال زندگی در خانواده هایی که از دست رفته گذشته خود را اجاره پرداخت در حالی که اضافی 23 میلیون بعید به ماه آینده پرداخت با توجه به فاکس نیوز.

با مدعیان باقی مانده در طول تاریخ در سطوح بالا مشخص نیست که چگونه بسیاری از خانواده ها قادر خواهد بود تا خود را به اجاره ماهانه پرداخت. یک برآورد پیشنهاد 28 میلیون نفر می تواند بی خانمان در میان بلندی اخراج CNBC گزارش شده است.

تقریبا 30 درصد از مستاجرها در سراسر کشور ادامه خواهد داشت حفاظت شده توسط فدرال مهلت قانونی تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. ارائه خواهد شد و در نیروی باقی می ماند تا تاریخ 25 ژوئیه. (مرتبط: مرد پس از دستگیری به طور غیر قانونی به دست آوردن $8.5 میلیون نفر در Coronavirus کمک)

اخراج پایین در حوزه های قضایی که باید تصمیم گرفتند برای ادامه ممنوعیت فوربس گزارش شده است. تعدادی از شهرها و استان ها نیز تصمیم گرفتند به گسترش موجود ممنوعیت به این بیماری همه گیر در ادامه با توجه به عطارد اخبار.

با اورژانس امداد برنامه های تصویب شده توسط کنگره تحت مراقبت در عمل مجموعه به پایان می رسد در پایان ماه جولای میلیون بیکار آمریکایی می تواند در صورت امکان از اخراج به عنوان برخی از حوزه های قضایی شروع به اجرای دوباره روش اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>