مطالعه debunks تئوری توطئه در مورد کوروناویروس بودن یک سلاح بیوشیمیایی

Coronavirus به عنوان دیده می شود از طریق یک میکروسکوپ. عکس: AFP

هیچ coronavirus نیست بیوشیمیایی تولید سلاح های ساخته شده توسط ما و یا چین را به از بند باز کردن جهنم بر روی زمین است. مانند تمام تئوری های توطئه این یکی هم فاقد شواهد بتن به آن.

سیاستمداران در آمریکا و چین هم پیشنهاد کرد که این ویروس می تواند ساخته شده توسط انسان است. برای مثال سناتور تام پنبه (R-آرکانزاس) توییتی در 30 ژانویه 2020:

اجتماعی آمریکا دانشمند و نویسنده استیو موشر نوشت: یک نظر قطعه برای نیویورک تایمز که در آن او پیشنهاد کرد که coronavirus می تواند به بیرون درز از یک آزمایشگاه است. تنها ‘شواهد’ که موشر و سناتور است که وجود دارد در ایمنی زیستی سطح BSL-4 آزمایشگاه در ووهان چین. درست است که BSL-4 آزمایشگاه انجام کار پیچیده و ویروس های خطرناک مانند ابولا, تب Lassa و ماربورگ اما می گویند که این ویروس یک سلاح بیوشیمیایی تنها به دلیل وجود یک BSL-4 آزمایشگاه در ووهان است که یک بیت از یک کشش.

برای یکی از شش BSL-4 آزمایشگاه در آمریکا در آتلانتا, GA, فردریک MD گلوستون, TX, Hamilton, MT, و, San Antonio, TX. گزارش وزارت امور خارجه هفت نفر دیگر در حال برنامه ریزی شده ساخته شود. یک BSL-4 آزمایشگاه بسیار حساس محل و به صورت یک آزمایشگاه به واجد شرایط به عنوان یک BSL-4 یکی آن است که مناسب سیستم های تهویه در محل تقویت شده با دیوار و سیستم های امنیتی.

زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که چرا او با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس’ او گفت که آن را در پاسخ به ادعاهای از چین که ارتش ایالات متحده تولید ویروس.

یک مطالعه منتشر شده توسط یک تیم تحقیقاتی در طبیعت پزشکی با اشاره به اینکه چگونه coronavirus است نه یک سلاح بیوشیمیایی. یک تیم تحقیقاتی (Kristian G. اندرسن از موسسه تحقیقاتی اسکریپس اندرو Rambaut از دانشگاه ادینبورگ W. ایان Lipkin از پستچی دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه کلمبیا, Edward C. هولمز از دانشگاه سیدنی و رابرت اف گری از دانشگاه Tulane) نشان داد که پروتئین های در coronavirus آنقدر موثر در هدف قرار دادن انسان گیرنده های است که آن را ممکن است به نظر نمیرسد که این ویروس می تواند تولید شده در آزمایشگاه توسط انسان است.

“سپس محققان به این نتیجه رسیدند که این ویژگی و در نتیجه کروناویروس جدید می تواند در تمام احتمال, تنها تکامل در طول زمان به طور طبیعی. شما ببینید انسان می تواند چیزهای مفید مانند سوار-به اشتراک گذاری برنامه ها, اما هنوز هم بسیار ضعیف نسبت به طبیعت وقتی که می آید به ساخت چیزهای مانند ویروس ها.

“در واقع این تیم تحقیقاتی دریافتند که SARS-CoV-2 ساختار کلی کاملا متفاوت از آنچه انسان را به احتمال زیاد ساخته. اگر انسان به حال می خواستم برای ایجاد یک ویروسی سلاح او و یا او را شروع کرده اند با ساختار یک ویروس است که در حال حاضر شناخته شده است به علت بیماری در مردم” خواندن چند خط از فوربس در همان موضوع.

وجود دارد که شما بروید. این تئوری توطئه که این ویروس تولید شده در آزمایشگاه در جایی یا در چین یا آمریکا در یک دور از ذهن یکی است. همچنین از آن است که بیشتر احتمال دارد که عفونت شروع به پریدن کرد از خفاش ها از طریق یک واسطه میزبان به انسان به عنوان پیشنهاد شد برای سارس با عفونت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>