سختگیرانه تر پلاستیک, مدیریت در اینده نزدیک برای ذینفعان

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: تحمیل یک پلاستیک نسل هزینه یک پنالتی برای عدم جمع آوری با استفاده از پلاستیک و پلاستیک اعتباری مکانیزم تجارت در میان دستورالعمل های پیشنهادی توسط مرکز تجاری صاحبان واردکنندگان و تولید کنندگان برای مدیریت زباله های پلاستیکی در هند.

دستورالعمل سند یونیفرم چارچوب برای تمدید مسئولیت تولید کنندگان (EPR) توسط وزارت محیط زیست خواستار راه اندازی یک تولید ملی مسئولیت سازمان کمیته مشورتی (PROA) خواهد شد که اقتدار ملی به حکومت پلاستیک زباله مدیریت.

در سال 2019 PM نارندرا مودی به نام برای ساخت هند به رایگان از تک استفاده از پلاستیک توسط 2022. هند تولید 9.4 میلیون تن تک-استفاده از پلاستیک در هر سال است. وزارت محیط زیست پیشنهاد چند مدل است که می تواند به تصویب رسید و توسط تولید کنندگان.

این وزارت همچنین گفت: مجازات باید اعمال شده در, تولید کننده, وارد کننده, برند, مالک بخشی از زباله های جمع آوری شده به عنوان در برابر هدف مجموعه است. “یک رجیستری ملی برای ثبت نام از تمام ذینفعان مانند تولید کنندگان و واردکنندگان با نام تجاری صاحبان دوباره cyclers و غیره با تخصیص روش برای دیدار با فردی دولتی اطلاعات مورد نیاز. این برنامه باید ترویج گنجاندن زباله وانت در شیوه ای که باعث بهبود شرایط کار و درآمد” سند گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de