جرم و جنایت خیابانی در کراچی همچنان ادامه دارد با وجود COVID-19 مستند

پیاده و رانندگان به نظر می رسد به عنوان یک وسیله نقلیه پلیس متوقف می شود در خارج از یک فروشگاه در طول گشت برای اطمینان از بسته شدن مغازه ها به عنوان یک بازار منع رفت و آمد آغاز می شود در میان استان-شبکه مستند شامل رمان coronavirus در کراچی پاکستان, آوریل 4 سال 2020 است. Geo.tv/Haseem uz علی

کراچی: خیابان جرم و جنایت در پاکستان اقتصادی و کسب و کار مرکز ادامه دارد با وجود بازرسی توسط پلیس و رنجرز در میان یک مستند برای محدود کردن و مهار COVID-19 گیر یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط پلیس سند به عنوان خوانده شده.

ده ها تن از شهروندان بودند حمله کردند, از دست دادن تلفن همراه خود و اتومبیل و موتور سیکلت بیش از گذشته تقریبا سه هفته است. با توجه به گزارش پلیس متشکل از داده ها را از 20 مارس تا آوریل 7, حداقل 379 گوشی های تلفن همراه و 31 دوچرخه ربوده شد, در حالی که 1,049 سرقت صورت گرفت.

19-بعد دوره شامل 16-بعد مستند به عنوان به خوبی.

در طول این مستند در سراسر سند شامل coronavirus گیر سه اتومبیل به سرقت رفته بودند و 28 فقره سرقت رخ داده است. اما فیلم دوربین مدار بسته از dacoities در خرده فروشی مغازه ها و فروشگاه ها در بازارهای مختلف ادامه به سطح.

در سمت به علاوه بانک سرقت و جرائم جدی به مبلغ صفر است.

صحبت کردن با Geo News, کراچی رئیس پلیس Ghulam Nabi ممان گفت: مقامات در پاسخ به سرعت به تمام هشدارها و اطلاعات مربوط به خیابان جنایات خود به خط تلفن 15.

او اضافه کرد که سازمان سیا و پلیس Madadgar 15 تیم مشغول به کار بودند دور ساعت. شهروندان باید همکاری با پلیس به منظور جلوگیری از جرم و جنایت خیابانی و بی درنگ هشدار مقامات از چنین حوادث, او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im