استراتژیک Z-Morh تونل اتصال کشمیر و لاداخ به پایان خواهد رسید در ماه ژوئن 2021: رسمی

توسط PTI

سرینگر: کار بر روی 6.5-متر Z-Morh تونل بخشی از یک پروژه استراتژیک برای حصول اطمینان از دور سال اتصال بین دره کشمیر و لاداخ منطقه در حال انجام است در جای پای جنگ و آن را تکمیل خواهد شد در ماه ژوئن 2021, سخنگوی رسمی گفت:.

سخنگوی گفت: اطلاعات در مورد وضعیت کار در Z-Morh تونل داده شد در جلسه ای به ریاست جامو و کشمیر دبیر کل BVR Subrahmanyam.

دبیر کل زمان جلسه از بزرگراه های ملی زیرساخت های توسعه شرکت محدود (NHIDCL) به بررسی پیشرفت های مختلف جاده ای پروژه های انجام شده توسط آنها را در جامو و کشمیر.

با توجه به کشمیر استان در این جلسه مطلع شد که با این نسخهها کار در پروژههای بزرگ از جمله Z-Morh تونل و Zoji-La تونل در حال انجام در جای پای جنگ سخنگوی گفت. “در این جلسه داده شد که Z-Morh پروژه تونل شامل 6.5 کیلومتر تونل 6 متر رویکرد جاده دو پل و یک جزئی پل. این پروژه به ارزش تومان.2,379 کرور است که انتظار می رود برای تکمیل 30 ژوئن 2021 و ارائه خواهد شد دور سال اتصال به Sonamarg,” او گفت:. تحت Zoji-La پروژه نیز گرفته شده تا به طور همزمان.

آن را به ذکر است که این پروژه جامع شامل 14.15-متر تونل 18 متر رویکرد جاده بین Z-Morh و Zoji-La تونل به عنوان یک بسته یکپارچه علاوه بر carriageway, دو, برف, گالری عکس, چهار پل بزرگ و 18 بهمن-حفاظت از سدها او اضافه شده است.

این پروژه هزینه خواهد شد Rs 4,430 کرور و انتظار می رود که عملیاتی در ماه ژوئن 2026 که قادر خواهد ساخت round-the-year اتصال به لاداخ سخنگوی اضافه شده است.

دبیر کل همچنین بررسی پیشرفت Baramulla – داور, Vailoo-Khanabal, Vailoo-Donipawa, Donipawa-Ashajipora پروژه جاده.

در حالی که بررسی پیشرفت در جاده, پروژه های در حال اجرا در جامو استان آن مطلع شد که یک پنالتی lakh 25 تومان شده است تحمیل شده بر گمراهان پیمانکار برای رها کردن پروژه کار می کند تحت سوم بسته جامو-Akhnoor جاده و آثار سر گرفته خواهد شد به زودی.

در همین حال معاون کمیسر جامو نگهداری می شود که 15-کشش کیلومتر است که در حال حاضر مانع رایگان و بقیه را در دسترس ساخته شده توسط 30th جولای سال 2020 به طوری که برای فعال کردن سریع اتمام پروژه.

علاوه بر این دبیر کل خواست بخشی کمیسر جامو اجازه می دهد تا پیمانکاران به کارگران مهاجر و تجهیزات پس از رعایت بموقع تاسیس پروتکل ها و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد با توجه به COVID -19 کاهش تلاش.

دبیر کل تأکید بر نظارت موثر از پروژه های خود را برای اطمینان از اتمام به موقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>