رشته در سریلانکا برای 2 ماه بیش از 2400 سرخپوستان در حال انتظار برای به روز رسانی در تخلیه پرواز

توسط PTI

دهلی نو: رشته برای بیش از دو ماه در یک سرزمین خارجی بیش از 2400 سرخپوستان در سریلانکا هنوز هم دور ساخت و به کمیسیون عالی در کلمبو با هیچ اعلام و در عین حال خود را در مورد تخلیه ممکن است از این کشور جزیره.

اضافه کردن به خود گلایه رو به کاهش منابع مالی احساس غربت و عدم اطمینان در مورد زمانی که آنها خواهد شد در بازگشت به خانه با خانواده خود را.

دولت راه اندازی شد ‘Vande بهارات ماموریت’ در مارس 7 را به بازگشت به خانه سرخپوستان رشته در کشورهای مختلف با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت های مسافرتی.

سریلانکا است که در میان کشورهایی که تخلیه پروازهای اعلام شده است تا کنون.

با توجه به گردشگری سریلانکا و توسعه اقتدار بیش از 2400 سرخپوستان رشته در کشور با توجه به مستند سفر و محدودیت های اعمال شده از نظر جهانی و همه گیر.

“من در گیر کلمبو پس از دو ماه. با حمایت مالی محدود من در تلاش برای بقا هر روز در این کشور است.

“من تماس هندی کمیسیون عالی در سریلانکا در این زمینه اما پاسخ از آنها این است که صبر کنید برای بیشتر مراحل تخلیه توسط دولت هند است که واقعا دردناک است و دل شکستن” Vineeta یک نویدا بر اساس متخصصین و اهل فن گفته PTI بیش از تلفن از کلمبو.

Vijay پال سینگ و همسرش می خواستم به برخی از زمان خود را گیج کننده و برنامه کار و برنامه ریزی تعطیلات به سریلانکا ترک خود بچه ها با پدربزرگ و مادربزرگ.

این تعطیلات تبدیل به بسیار طولانی تر از آنچه مورد نظر است.

“ما تا به حال برنامه ای برای استراحت و صرف زمان با یکدیگر از این رو ما به سمت چپ بچه ها بازگشت اما ما چهار روز استراحت در حال حاضر تبدیل به یک واقعا انتظار طولانی به بازگشت به خانه با فرزندان ما.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

“ما مجبور شده اند به زمان کار از آنجا که ما حتی در یک موقعیت به کار از راه دور از اینجا” سینگ گفت.

Satendra میشرا که به سریلانکا رفت ویزای گردشگری گفت: “تا حالا هیچ برنامه ای برای تخلیه از سریلانکا اعلام شده است. ما یک گروه است و ما در حال اجرا هستند از پس انداز برای زنده ماندن. هر روز صبح ما را از خواب بیدار برای دیدن پاسخ مثبت به ما نمایش داده شد اما هیچ خبری نشده است”.

تحت مرحله یکی از ماموریت دولت به تخلیه کل 6,527 سرخپوستان از منطقه خلیج فارس و همچنین کشورهای مانند آمریکا و انگلستان و فیلیپین و بنگلادش و مالزی و مالدیو.

در مرحله دوم از تخلیه ماموریت دولت را بازگرداندن مردم از کانادا عمان, قزاقستان, اوکراین, فرانسه, تاجیکستان, سنگاپور, آمریکا, عربستان سعودی و اندونزی و قطر و روسیه و قرقیزستان و ژاپن و کویت و ایتالیا.

دولت همچنین اعلام کرد که سرخپوستان را نیز تخلیه شود از نپال نیجریه, بلاروس, ارمنستان, تایلند به ایرلند, آلمان, گرجستان و انگلستان است.

چنای ساکن راماکریشنان Srinivasan گفت: “ما تماس هندی کمیسیون عالی در سریلانکا. آنها در تلاش هستند تا بهترین سطح خود را برای ما ارسال بازگشت. اما تا کنون شده است وجود دارد هیچ پاسخ مطلوب. مگر اینکه آنها به دستور دولت از هند چه می کنند”.

طبق سیاست دولت برای تخلیه سرخپوستان داشتن دلایل قانع کننده ای برای بازگشت مانند زنان باردار و سالمندان و افراد و دانشجویان و کسانی که در مواجهه با چشم انداز اخراج از کشور هستند که به خانه آورده.

هند تحت مستند از مارس 25 شامل گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 96,000 و کشته 3,029 مردم تا به امروز با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

در طول این زمان عملیات تمام پروازهای بین المللی و داخلی شده اند متوقف شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de