رشته انگلیسی-پاکستانی: کار نمایندگان مجلس نوشتن به انگلیسی, وزیر امور خارجه به دنبال بازگشت به خانه

MP افضل خان. عکس: فایل

منچستر: هفتاد و پنج نفر از اعضای پارلمان بریتانیا از جمله حزب کارگر رهبر جرمی Corbyn و سایه وزرای نوشته اند به وزیر دولت در امور خارجه Dominic Raab در مورد انگلیسی-پاکستانی رشته در پاکستان است.

Gorton, Manchester, MP, افضل خان در نامه ای به وزیر امور خارجه گفت: حدود 100,000 اتباع رشته در پاکستان به عنوان تخمین زده شده توسط کمیسیون عالی بریتانیا در پاکستان است.

“ما نگران آن است که کمیسیون عالی در پاکستان است و نه اتخاذ نمونه از بهترین شیوه است که ما را دیده اند از انگلستان دیگر سفارتخانه ها در سراسر جهان” خان گفت.

او افزود که بسیاری از اتباع بریتانیا بودند یا سالمندان آسیب پذیر و یا یک بیماری زمینه ای و به شدت نیاز به دسترسی به داروهای ضروری و خود منزوی با خیال راحت.

“شرکت های هواپیمایی را لغو پروازها و نه به مردم پول نقد بازپرداخت آن را ترک کرده اند آنها را به هزاران پوند از جیب. مردم در حال اجرا از پول و در حال رفتن به نیاز به حمایت دولت است. اورژانس سفر وام ماه از تاریخ و در هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی جامع برای رسیدگی به وضعیت فعلی,” او گفت:.

در تصویری منحصر به فرد پیام به نق.تلویزیون خان گفت: “ما باید نگرانی در مورد خطوط هوایی شارژ مسافر سه برابر و در برخی موارد پنج برابر بیشتر است. خطوط هوایی بین المللی پاکستان را لغو کرده است, بلیط دو بار در حال حاضر. تعداد زیادی از مردم باید بلیط خریداری شده در یک قیمت بالاتر اما قادر به سفر به عنوان عملیات پرواز لغو شد.”

“این قابل قبول نیست در همه. من مصرانه از دولت بریتانیا به ترتیب وام برای افرادی که نمی توانیم این بالا و قیمت بلیط و رشته در کشورهای مختلف از جمله پاکستان است. من همچنین خواستار قیمت برای قرار دادن درپوش بر روی هواپیمایی قیمت بلیط و هر دو دولت باید کمک به بازگرداندن این آسیب پذیر سالمندان و خانواده ها سرگردان در پاکستان,” او گفت:.

این نماینده افزود: “دولت پاکستان نیز باید به کمک این شهروندان بریتانیا در انطباق ویژه پرواز از لاهور کراچی و اسلام آباد. پاکستان مهاجر است که همیشه وجود دارد برای حمایت از پاکستان; آنها باید توسط دولت پاکستان در این زمان دشوار است.”

چند صد نفر از شهروندان بریتانیایی رشته در پاکستان گرفته اند به رسانه های اجتماعی نخوری هر دو دولت در برخورد با وضعیت خود. در برخی موارد افراد شکایت کرده اند که آنها احساس به عنوان اگر آنها در سمت چپ رها شده و بدون پشتیبانی از هر دو دولت بر روی زمین.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de