توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: با توجه به سختی ایستاده سمت متحده و بیمارستان ها برای پرداخت حقوق پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان این مرکز در روز چهارشنبه مطلع دیوان عالی کشور است که از آن خواهد آمد تا با دستورالعمل ها و عدم رعایت بخشنامه خواهد بود یک جرم تحت مدیریت بحران عمل و مجازات.

موافقت با مرکز ایستادن روی یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان گفت: هر گونه تخلف توسط ایالات متحده خواهد بود درمان به عنوان یک جرم تحت مدیریت بحران عمل می کنند و بخش 188 IPC (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط یک بنده).

دادگاه با توجه به یک ماه زمان برای این مرکز برای انطباق و پس از آن جلسه برگزار خواهد شد.
در ژوئن 12, بالا دادگاه گفته بود که این کشور نمی توانیم به “سربازان ناراضی” در جنگ علیه این بیماری همه گیر.

ظاهر می شود برای مرکز, وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: دادگاه بالا که منظور صادر خواهد شد و پنج شنبه. دادگاه خواسته رئیس دبیران از همه کشورها و UTs برای اطمینان از انطباق با نظم.

دادگاه با شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط Dr مشخصات arushi جین به چالش کشیدن مرکز SOP برای خط مقدم Covid بهداشت و درمان کارگران به پایان رسید که اجباری 14 روز در قرنطینه برای پزشکان.

این SOP صادر شده در آوریل 15.مهتا گفت که ممکن است 15 منظور اصلاح خواهد شد و نظم جدید اجازه خواهد داد که یک دوره قرنطینه از یک هفته برای کارکنان بهداشتی درمانی. گسترش قرنطینه خواهد بود بر اساس این کارگر بهداشت فردی, مشخصات او اضافه شده است.

دولت نیز ارسال به تمام ایالات و UTs به ارائه جایگزین تسهیلات به همه بهورزان و اطلاع دادگاه در چهار هفته زمان است.

وزارت بهداشت نیز در زمینه تازه استشهاد در دادگاه اطلاع رسانی آن است که این مرکز به عنوان به خوبی به عنوان کشورهای در حال دادن بالاترین اولویت به حفاظت از پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو