‘جلوگیری از خوردن خفاش!’: لیندزی گراهام انفجار مرطوب بازارهای اوباما رئیس جمهور چین به ‘سرکوب’

جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام با انتقاد مرطوب بازار که به فروش حیوانات عجیب و غریب برای مصرف انسان در چین و کشورهای دیگر.

ظاهر می شود در شب جمعه را “داستان با Martha MacCallum,” گراهام در واکنش به این واقعیت است که بازار چنین شده اند بازگشایی در برخی از قطعات از چین با وجود این واقعیت است که آنها مرتبط شده اند به رمان coronavirus و دیگر بیماری های همه گیر.

تماشا کنید:

“این مرطوب بازار در چین, مردم, خوردن خفاش و آنها خوردن میمون و خفاش ها و میمون ها — حداقل خفاش ها به صورت مطمئن انجام این نوع از ویروس” گراهام گفت. “این جایی است که ابولا آمد از این است که در آن سارس را از آمد و این آزمایشگاه ممکن است 300 متری از مرطوب بازار در چین که در آن آنها تست خفاش ها برای عفونت کروناویروس اما مردم به معنای واقعی کلمه خوردن خفاش 300 متری پایین جاده. و برای این کار به ادامه یک خشم و دکتر Fauci گفت: جهان باید طرد هر کشور است که اجازه می دهد تا حیوانات عجیب و غریب مانند میمون و خفاش ها به آمیخته با عرضه مواد غذایی و نزدیکی انسان است.”

گراهام افزود که مرطوب بازار نه تنها در چین بلکه در آسیای جنوب شرقی و آفریقا است.

“برخی از پسر در چین آغاز شده و همه از این و آن به احتمال زیاد از یک مرطوب, بازار,” او گفت:. “فقط به یاد داشته باشید آنچه من گفتم. برخی از مرد در چین آغاز شده و ما باید برای متوقف کردن این مسائل در چین است.”

MacCallum خواسته در مورد چین بازگشایی برخی از آن مرطوب بازار: “چگونه بسیاری از بار ما می رویم به رفتن را از طریق این روال?” (مرتبط: Tucker Carlson: “چین همچنان به تهدید بقیه از ما با بازارهای’)

“خوب 16 درصد از تمام مرگ و میر در جهان بیماری های عفونی و حدود 60 درصد از آنها آمده از حیوانات به انسان انتقال گفت:” کارولینای جنوبی, سناتور. “پس چه لارا مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا انجام دهید این است که توجه به این واقعیت است که مردم خوردن سگ و گربه در سراسر جهان به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود را. ما باید برای متوقف کردن آن است. آن را در قرن 21 است.”

گراهام به نام رئیس جمهور چین به “سرکوب آوردن عجیب و غریب و حیوانات وحشی به این مرطوب بازار که در آن آنها آلوده عرضه مواد غذایی و انسان است.”

“خفاش حمل این مسائل و آنها به معنای واقعی کلمه خوردن خفاش,” او به این نتیجه رسیدند. “جلوگیری از خوردن خفاش!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>