‘توقف پلیس’: جمعیت زیادی جمع آوری به عنوان پورتلند سر به هفتمین هفته از تظاهرات

تظاهرات ادامه داد: جمعه شب در پورتلند, اورگان, مارک 7 هفته از تظاهرات وجود دارد.

هزاران نفر از مردم جمع شده بودند و شعار “توقف, پلیس, shut em down باز کردن فروشگاه” – یک بازی در این شعر از DMX را “Ruff Ryder سرود.” (مرتبط: روزنامه نگاران و ناظران حقوقی معاف از دستگیری زور در پورتلند قاضی فدرال قوانین)

یک جمعیت از مردم با پوشیدن کلاه ایمنی اقدام به فشار پایین حصار اطراف دادگاه فدرال است که این سایت از چندین آتش سوزی در طول شورش.

تظاهرات در سراسر کشور آغاز شد مارس 25 بعد از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از 8 دقیقه فیلم نشان داد. با وجود آغاز مسالمت آمیز تظاهرات در بسیاری از مکان ها از جمله پورتلند را تشدید کرد به شورش های خشونت آمیز.

پلیس رسما اعلام شورش در پورتلند هفته گذشته است. تظاهر روشن آتش سوزی در شهرستان فدرال دادگاه و با پلیس درگیر شدند و با پرتاب بطری های آب در پورتلند شهردار تد ویلر زمانی که او در تلاش برای گفتگو با معترضان. شهردار آمار بود با گاز اشک آور شنبه شب بود و دیده می شود که همراهی می کردند از صحنه توسط یک از جزئیات امنیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>