یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده گذشته یک هیئت مدیره الکترونیکی نشان آسیایی, سهام شاخص کلی و اخبار گزارش بازار نفت در یک مرکز خرید در بانکوک در 9 مارس سال 2020 است. عکس: AFP

هنگ کنگ: سهام آسیا به خصوص انرژی شرکت شاهد یک چکش در روز دوشنبه به عنوان coronavirus نگرانی و سقوط قیمت نفت باعث باعث سقوط بازارهای سهام در کشورهای مختلف.

به عنوان بیماری کشنده ادعا می کند زندگی بیشتر در سراسر جهان نمایندگی مجاز و فروش در حال فرار از دارایی های ریسک و به پناهگاه های امن ارسال طلا و ین صعودی و هل دادن خزانه داری آمریکا بازده به رکورد جدید پایین.

در حالی که دولت و بانک مرکزی باید به هر طریقی و یا آماده به رول از اقدامات محرک اقتصادی گسترش COVID-19 قرار دادن فشار زیادی را بر اقتصاد و stoking نگرانی از رکود اقتصادی در سراسر جهان.

طبقه تجاری شد دریای سرخ و توکیو و سیدنی و مانیل ياوه حدود 6% در حالی که هنگ کنگ ریختن 3.5% با ناهار.

بمبئی, سنگاپور, سئول, جاکارتا و ولینگتون شد بیش از 3 درصد پایین شانگهای و تایپه ریختن حداقل 2 درصد و بانکوک داد تا 5 درصد است. زیان ردیابی تیز می افتد در اروپا و وال استریت در روز جمعه.

رانندگی رد شد وحشی, فروش در بازارهای نفت برانگیخته شده توسط صادر کننده بالا, عربستان سعودی, کاهش قیمت در برخی از موارد به سطح بی سابقه ای پس از یک نیم تنه به بالا با روسیه بیش از تولید است.

هر دو اصلی قراردادهای نفتی — که در حال حاضر تحت فشار بیش از کاهش تقاضا ناشی از ویروس — شیرجه حدود 30% مارک بدترین افت از زمان جنگ خلیج فارس در سال 1991 و دومین سقوط در رکورد با توجه به خبری بلومبرگ.

عربستان سعودی راه اندازی یک جنگ نفت در روز جمعه با بزرگترین کاهش در قیمت های خود را در 20 سال گذشته خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد پس از اوپک و متحدان آن موفق به پرچ یک معامله به کاهش خروجی.

جلسه اصلی تولید کنندگان انتظار بود به توافق برسند به عمیق تر کاهش به مقابله با تاثیر coronavirus — اما مسکو حاضر به تشدید عرضه است.

در پاسخ ریاض به کاهش قیمت آن برای آوریل تحویل توسط $4-6 دلار در هر بشکه به آسیا و 7 دلار به ایالات متحده است.

روسیه تصمیم به رعایت حال کتک قیمت و با وجود هشدارهای قیمت است که می تواند در ادامه به درایو پایین تر اگر دو طرف نیست و رسیدن به یک توافق است.

“این باور نکردنی, بازار غرق شد یک موج فروش در باز گفت:” اندی Lipow در انرژی مشاوره Lipow Oil Associates.

“اوپک+ به وضوح تعجب بازار با درگیر شدن در یک جنگ قیمت برای به دست آوردن سهم بازار است.”

انرژی شرکت با چکش

جفری هالی ارشد تحلیلگر بازار در OANDA گفت: “عربستان سعودی به نظر می رسد قصد تنبیه روسیه است.

“قیمت نفت… خواهد شد به احتمال زیاد دربسته در محیط بیش از چند ماه آینده به عنوان coronavirus اصطبل رشد اقتصادی و عربستان سعودی باز می شود پمپ و ارائه تخفیف های بزرگ در آن نفت خام نمرات.”

انرژی شرکت بودند ناودان با هنگ کنگ-ذکر شده CNOOC غلت 16 درصد و PetroChina پایین 10 ٪ در حالی که در توکیو Inpex شیرجه 13 درصد و Woodside نفتی در سیدنی کاهش یافت و 17 درصد.

“کاهش قیمت نفت و گسترش coronavirus هستند فانینگ ترس از خطراتی برای اقتصاد جهانی گفت:” Takuya کانادا در Gaitame.com موسسه تحقیقات.

بازار ارز خارجی نیز بسیار فرار با معامله گران خوراکی ین دیده می شود به عنوان پرچین در برابر بی ثباتی جهانی — و فروش دلار با توجه به عدم اطمینان بیش از coronavirus در ایالات متحده است.

اماتور, اوئدا معامله گر ارشد در FX نخست گفت: AFP: “ترس بیش از این ویروس تاثیر بر اقتصاد جهانی و افت در ما بازده بود و سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه امن ین.”

“این است که اساسا یک پرواز از دلار,” او اضافه شده است.

دلار کاهش یافت و به زیر 103 ین سطح دیده نمی شود پس از سه ماهه سوم سال 2016.

تحلیلگران هشدار داد بیشتر gyrations به عنوان شیوع را نشان می دهد هیچ نشانه ای از مصاحبه با بیش از 100,000 افراد آلوده در 99 کشور جهان است.

ایتالیا که در حال حاضر سخت ترین ضربه از کشور چین قرار داده شده است یک چهارم از جمعیت آن در مستند در حالی که ورزشی و حوادث در سراسر جهان لغو شده اند.

“شما فقط نمی دانم که راه همه چیز در حال رفتن به آن را می سازد آن را بسیار سخت به قیمت هر چیزی در حال حاضر گفت:” سارا شکارچی اقتصاددان ارشد برای BIS اقتصاد آکسفورد در تلویزیون بلومبرگ.

“ما شاهد این هستیم که در بازار با نوساناتی که در آینده از طریق.”

چهره های کلیدی در سراسر 0410 GMT

قیمت نفت خام برنت: پایین 29.9% در $36.05 در هر بشکه

وست تگزاس اینترمدیت: پایین 30.9% در $28.52

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن: پایین 5.9% در 19,536.01

دلار هنگ کنگ – Hang Seng: پایین 3.5% در 25,230.55 (شکستن)

شانگهای کامپوزیت: پایین 2.4% در 2,961.29 (شکستن)

طلا: تا 1.7% در $1,702 در هر اونس

نیویورک – داو: پایین 1.0% در 25,864.78 (نزدیک)

لندن – FTSE 100: پایین 3.6% در 6,462.55 (نزدیک)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو