بازار سهام فرو بیش از ترس از بیماری همه گیر کوروناویروس

سهام ایالات متحده فرو صبح روز دوشنبه بیش از ترس از امکان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

داو جونز کاهش یافته است 997 امتیاز یا 3.4% زمانی که بازار باز دوشنبه سی ان ان گزارش شده است. S&P 500 و Nasdaq نیز کاهش 3.2 درصد و 4.3 درصد بود.

صبح روز دوشنبه سقوط قرار می دهد داو در سرعت برای بزرگترین آن یک روز رها از اواسط ماه اوت زمانی که آن را کاهش 800 امتیاز پس از عملکرد 10 ساله خزانه غوطه ور در زیر 2 سال هستند.

شرکت های ایالات متحده است که تکیه بر تولید چین بوده است نهفته شیوع کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین. همانطور که از دوشنبه این ویروس آلوده 77,150 مردم در چین, کشتار 2,592.

“دومین اقتصاد بزرگ در جهان است که به طور کامل تعطیل. مردم نیست و کاملا قیمت گذاری که در” لری بندیکت مدیر عامل شرکت فرصت طلب و معامله گر گفت: CNBC. “به نظر می رسد مانند وجود دارد خیلی بیشتر به آمده است,” او گفت: پیش بینی است که 10 تا 15 درصد اصلاح در سهام ممکن است در افق.

سازمان بهداشت جهانی گزارش روز دوشنبه که وجود دارد 79,339 تایید موارد ووهان coronavirus در 30 کشور از جمله 2,619 مرگ و میر. (مرتبط: دو بالا بیشتر پزشکان چینی مرگ از Coronavirus — چقدر خطرناک است؟)

برخی از 50 نفر کشته شده اند از coronavirus در ایران و در شهر قم ، مقامات ایرانی گزارش روز دوشنبه.

A rescue worker, wearing a protective suit, talks to an Italian Guardia di Finanza (Custom Plice) officer at a road block on February 24, 2020 in Casalpusterlengo, south-west Milan, Italy. Casalpusterlengo is one of the ten small towns placed under lockdown after coronavirus sparked infections throughout the Lombardy region.(Emanuele Cremaschi/Getty Images)

نجات کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ مذاکرات به یک Guardia di Finanza افسر در یک بلوک جاده در 24 فوریه سال 2020 در کسلپوسترلنگو, south-west, میلان, ایتالیا. (امانوئله Cremaschi/گتی ایماژ)

و 152 نفر در ایتالیا آلوده شده توسط ویروس از فقط سه نفر از فقط 10 روز پیش فاکس نیوز گزارش داد.

“ما نگران وضعیت در جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است.

Tedros به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که سازمان بهداشت جهانی می کند و در عین حال در نظر بگیرید ووهان coronavirus به یک بیماری همه گیر.

“آنچه که ما شاهد در حال شیوع در نقاط مختلف جهان,” او گفت:.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im