استیو Scalise خود قرنطينه پس از تماس با یک Coronavirus مثبت سیاستمدار

خانه اقلیت شلاق استیو Scalise تصمیم به خود قرنطینه “از فراوانی از احتیاط” پس از تماس با یک نماینده کنگره که تست مثبت برای رمان coronavirus او چهارشنبه اعلام کرد.

جمهوری خواه لوئیزیانا کنگره گفت که او آموخته جمهوریخواه فلوریدا در کنگره ماریو دیاز-Balart آزمایش مثبت برای ویروس. این دو تا به حال “یک جلسه طولانی” در هفته گذشته باعث خانه عضو به خود شده است. دیاز-Balart و دموکرات یوتا در کنگره بن McAdams برای اولین بار دو عضو کنگره برای تست مثبت برای ویروس. (مرتبط: اینجا همه اعضای کنگره که خود قرنطینه با توجه به Coronavirus)

“خوشبختانه من تجربه هر گونه علائم و ادامه خواهد داد تا کار از راه دور در کنگره Coronavirus پاسخ باقی خواهد ماند و در تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Coronavirus نیروی کار همکاران من در کنگره و همچنین مقامات محلی و بهداشت حرفه ای در لوئیزیانا به اطمینان حاصل شود که اقدام سریع برای رسیدگی به این بحران همچنان ادامه دارد” Scalise گفت: با توجه به بیانیه ای.

کنگره فقط آخرین در یک سری از سیاستمداران که تصمیم گرفته اند به خود به عنوان قرنطینه رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر آمریکا و جهان است. برخی از سیاستمداران با این حال تصمیم گرفتند به خود قرنطینه حتی پس از مطلع شدن از این که آنها را به تماس با یک coronavirus مثبت بیمار است.

دموکرات ایالت کلرادو مایکل بنت در یک چنین فرد اشاره کرد که او احساس خوب و به سادگی می تواند نظارت بر سلامت خود و ادامه “به عمل اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی.”

بسیاری از اعضای کنگره و سناتورها که تصمیم گرفته اند به خود قرنطینه گزارش احساس عادی و کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند تا حد زیادی تلقی می شود سالم است. چندین کارکنان های مختلف سیاستمدار سی دفاتر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus که منجر به بیشتر قانونگذاران خود quarantining.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im