دولت با حمایت از تروریسم منجر به افراط گرایی از 200mn مسلمانان هند: PM عمران


نخست وزیر عمران خان هشدار داد جهان در روز شنبه که “با حمایت دولت ترور از طریق پلیس و آر اس اس باندهای” در دهلی نو ممکن است منجر به افراط گرایی از 200 میلیون دلار دارد.

نخست وزیر به توییتر گرفت به هشدار می دهند که افراط گرایی از مسلمانان هند می تواند شبیه به کشمیری جوانان است.

او اشاره کرد که ظلم و ستم از کشمیری و مرگ و میر تقریبا 100000 در دست هندی نیروهای اشغالگر تا به حال منجر به جوانان کشمیری در نهایت در نظر گرفتن اسلحه.

“من پیش بینی شده است که اگر جامعه بین المللی دخالت این تحولات خواهد شد که عواقب فاجعه نه تنها برای منطقه بلکه در نهایت برای جهان نیز گفت: PM عمران.

این دومین بار در یک هفته که نخست وزیر هشدار داد که جهان از وخیم تر شدن اوضاع در هند.

روز چهارشنبه او خاطر نشان کرد جامعه بین المللی در مورد نارندرا دولت نازی الهام گرفته از ایدئولوژی. او گفت: ایده های فاشیستی به نظر می رسد به دست گرفته اند و بیش از هسته ای هند خواست که در دنیا به عمل قبل از آن خیلی دیر است برای جلوگیری از خونریزی است.

حداقل 42 نفر کشته و صدها نفر مجروح در بدترین خشونت های فرقه ای در دهلی نو در دهه به عنوان گروه Hindutva افراط گرایان زد amok در هند در شهر و رها کردن آنچه که بسیاری از ناظران را به عنوان یک پوگروم در برابر شهر مسلمانان است.

خشونت آغاز شد و پس از دو هفته تظاهرات بیش از تابعیت قوانین است که دولت مودی را معرفی کرده است که به سهولت مسیر به شهروندی برای گروه های اقلیت از کشور همسایه با اکثریت مسلمان کشور در حالی که به استثنای مسلمانان و همچنین ممکن است نوار موجود مسلمانان هند شهروندی خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>