وزارت امور خارجه منتشر لیست هدیه داده شده توسط سران کشورها برای مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات CIA


وزارت امور خارجه در روز دوشنبه منتشر شده یک لیست از هدیه به ما داده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر و پسر در قانون و مقامات CIA دادن بینش به آنچه که سران کشورها را به کاری به نفع مرد است که به رسمیت شناخته شده به عنوان مسلما قوی ترین مرد روی زمین است.

تحت قانون ایالات متحده, همه هدیه های دریافت شده توسط رئیس جمهور و دیگر مقامات از دولت های دیگر در حال انتقال به آرشیو ملی. لیست منتشر شده توسط وزارت امور خارجه برجسته جالب دیگر افشا – سازمان دیده بان با استعداد ما معاون رئیس جمهور مایک پنس نابود شد از ترس است که آن را یک دستگاه نظارت.

با توجه به لیست جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی استعداد مغلوب ساختن پیشی جستن یک لوئیس افتتاح نمود کیسه های گلف و برخی از عکس هایی که هزینه $8,275 در حالی که شهردار داووس سوئیس به او یک گلف ور رفتن معمولا به ارزش $450. ویتنامی نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc به مغلوب ساختن پیشی جستن یک طلا-قاب پرتره به ارزش $3,100.

همانطور که قبلا ذکر شد نه همه هدیه ها درمان خوبی است. ولیعهد بحرین به یک ساعت به ما معاون رئیس جمهور مایک پنس که نابود شد توسط سرویس مخفی از ترس است که آن را یک دستگاه نظارت. آن را به ارزش $5,730 و تولید شده توسط ویلیام و پسر از لندن و برجسته بحرین با پرچم. نه به تماشای داده شده به مقامات CIA از مارک های لوکس مانند Rado و امگا نیز نابود شد. “منش – تخریب هر USSS سیاست” این گزارش می گوید بدون توضیح بیشتر است.

تمام هدیه در حال انتقال به آرشیو ملی تحت قانون ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و شوهرش جارد کوشنر خریداری دستبند به ارزش $3,185 از ملکه اردن خود را برای نگه داشتن. کوشنر منتقل شده و دو نفر دیگر موارد به بایگانی در حالی که این تنها هدیه ای است که Ivanka دریافت کرده است.

در میان موارد دیگر استعداد به رئیس جمهور ایالات متحده در حال چکمه های چرمی سیاه از سابق نخست وزیر استرالیا Malcolm Turnbull ($545); مستطیل شکل از سنگ بلوک, به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر (600 دلار); استرلینگ لینک های کاف با یاقوت بنفش از نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته ($465); a جام جهانی جمع آوری جعبه از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه (1500 دلار); گلدان از رئیس جمهور چین ($2,100); و یک سنگ مرمر مجسمه سازی از یک نهنگ بلوگا از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ($470).


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>