‘شروع به باز کردن’: مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد انتظار کیفرخواست از دورهام پروب

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: او انتظار دارد که کیفرخواست به دست کردن از آمریکا وکیل جان دورهام رسیدگی به ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه شد.

“شما در حال رفتن به دیدن یک زن و شوهر از اسناد و مدارک دیگر در روزهای آینده است که نشان می دهد که نه تنها [تهمت] کمپین جاسوسی اما اف بی آی عمل نکردند مناسب به عنوان آنها بررسی” مراتع نیز گفت: در یک مصاحبه با فاکس نیوز “در صبح روز یکشنبه آتی.”

مراتع یک عضو سابق مجلس نظارت کمیته یکی از یک گروه کوچک از جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند که برای انتشار اسناد مربوط به بدنام استیل پرونده و اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

روز جمعه رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام منتشر محرمانه FBI یادداشت از مصاحبه های انجام شده در ماه ژانویه سال 2017 با منبع اصلی که کریستوفر استیل مورد استفاده برای تدوین ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده. (مرتبط: سنا منتشر FBI یادداشت مربوط به رمز و راز پرونده منبع)

منبع تضعیف چندین جنبه از پرونده که FBI ذکر گسترده در دو برنامه های کاربردی در این زمینه به انجام نظارت در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

وزارت دادگستری دفتر بازرس کل گسله FBI برای عدم افشای مشکلات با این پرونده در آن برنامه های کاربردی برای جاسوسی حکم.

دورهام آمریکا وکیل برای کانکتیکات شده است بررسی اف بی آی و دیگر نهادهای ایالات متحده’ فعالیت های در طول کمپین 2016 و پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، سابق FBI وکیل که مشغول به کار در روسیه پروب تحت تحقیقات جنایی به اتهام تغییر یک ایمیل در مورد صفحه به تطهیر ارتباط خود را با سازمان سیا با توجه به نیویورک تایمز.

“من فکر می کنم مردم آمریکا انتظار کیفرخواست. من می دانم که من انتظار کیفرخواست بر اساس شواهد و من دیده ام” مراتع گفت میزبان, Maria Bartiromo.

تماشا کنید:

مراتع نمی ارائه هر گونه اطلاعات دیگر در آینده اسناد و مدارک. در اوایل این سال و پس از آن اقدام به هوش مدیر ریچارد Grenell شروع روند declassifying کشت و اسناد و مدارک مرتبط با پرونده و اف بی آی شد.

او محرمانه پانوشت از بازرس کل گزارش که گفت که اف بی آی دریافت مدارک در اوایل سال 2017 که افسران اطلاعاتی روسیه ممکن است تغذیه دروغ به استیل سابق MI6 افسر بررسی تهمت کمپین از طرف کمیته ملی حزب دموکرات و کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

“این همه شروع … برای باز کردن و من به شما بگویم آن زمان برای مردم به رفتن به زندان و تحت تعقیب” مراتع گفت:.

دادستان کل ویلیام Barr که برداشت دورهام منجر به تحقیقات گفته است که او انتظار دارد دادستان به قرار دادن پروب قبل از انتخابات در ماه نوامبر. او همچنین گفت که دورهام ممکن است انتشار گزارش بررسی است.

بار کاهش یافته است می گویند که دورهام در حال بررسی است هر چند او در مصاحبه ای گفت: در 18 مه که سابق باراک اوباما رئیس جمهور سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن هستند نه اهداف پروب.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>