استنفورد را دکتر اسکات اطلس: وجود دارد ‘هیچ علم پشت داشتن کودکان در مدارس’

دکتر اسکات اطلس گفت: “Tucker Carlson امشب” دوشنبه که وجود دارد این است که “هیچ علم” در پشت این مفهوم است که کودکان باید در مدارس در پاییز به دلیل coronavirus.

اطلس عضو ارشد موسسه هوور دانشگاه استنفورد و رئیس سابق neuroradiology در مرکز پزشکی دانشگاه استنفورد شد و در واکنش به افزایش اخیر در coronavirus موارد در میان افراد جوان و همچنین آکادمی اطفال آمریکا’ توصیه است که دانش آموزان بازگشت جسمی به کلاس های درس.

“ما انتظار بیشتر موارد با بیشتر اجتماعی mingling و البته همانطور که شما در حال نشان دادن و دیگران را دیده اند و ما تا به حال بسیاری از اجتماعی mingling در چند هفته گذشته” اطلس گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson.

تماشا کنید:

“و با اجتماعی که mingling ما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر” او ادامه داد. “با تست بیشتر ما در حال رفتن به تشخیص بیشتر موارد اما واقعیت این است که اکثریت قریب به اتفاق این موارد جوانتر و سالم مردم است. این افراد لازم نیست که یک مشکل مهم است. آنها نه دارای عوارض جدی است. آنها نمی میرند. و پس از آن خبر فوق العاده است که ما در بسیاری از موارد اما ما نمی بینیم و میر بالا رفتن است.”

اطلس استدلال کرد که این کشور هر دو “انجام یک کار بهتر حفاظت از آسیب پذیر” و همچنین “در شکل و خوب است در اینجا.”

“ما مانند این واقعیت است که در بسیاری از موارد کم خطر جمعیت به دلیل این که دقیقا چگونه ما می رویم به دریافت گله ایمنی جمعیت ایمنی در هنگام کم خطر مردم با هیچ مشکل قابل توجهی دست زدن به این ویروس است که در واقع 99 درصد از مردم این را دریافت و آنها را تبدیل به ایمنی و آنها مسدود کردن مسیرهای برای اتصال به بیشتر مسری در خانه مریض تر, مردم,” او گفت:.

در پاسخ به یک سوال از کارلسون در مورد کسانی که خواستار دور دیگری از مستندات که منجر به تعطیلی مدارس و اطلس گفت: “آن را سخت به درک مردم که فکر می کنم غیر منطقی است.”

“وجود دارد هیچ دلیلی برای یک مستند زمانی که ما چیزی اتفاق می افتد در واقع ما هیچ مشکلی با” او گفت:. “این ترجمه را به مردم رفتن به ماسک. بستری فاز نیم ظهر که قبل از آنها بودند. ما در حال انجام به خوبی با این اما نکته در مورد مدارس است که واقعا مهم به دلیل این است که بیشتر غیر منطقی سیاست های عمومی احتمالا در تاریخ مدرن است.”

استنفورد محقق استدلال کرد که از کودکان در برخواهد داشت خطر کمی از مرگ دچار عوارض و یا حتی انتقال این بیماری “فوق العاده ای وجود دارد كه در نداشتن فرد در مدارس است.”

“به عنوان انجمن آمریکایی از اطفال اشاره کرد به عنوان بیمارستان برای کودکان بیمار در تورنتو یکی از بهترین بیمارستان ها اشاره کرد زمانی که آنها توصیه می شود کامل, باز, بدون, ماسک هیچ فاصله,” اطلس گفت. “وجود دارد هیچ علم پشت داشتن فرزند نه در مدارس. وجود صفر علم برای داشتن فرزند پوشیدن ماسک یا باید فاصله زمانی که آنها صفر خطر از این بیماری است.” (مرتبط: دانشگاه استنفورد را دکتر اسکات اطلس ارائه می دهد توضیح برای افزایش در فرد جوان COVID بستری شدن در بیمارستان در تگزاس)

اطلس می گویند که معلمان که در معرض خطر هستند می تواند عمل اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و یا حتی با استفاده از فن آوری برای تدریس از صفحه اصلی.

“شما لازم نیست قفل کردن کودکان به این دلیل که شما شخصا می ترسم” او به این نتیجه رسیدند. “این کاملا ظالمانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *