دکتر اسکات اطلس رئیس سابق neuroradiology در مرکز پزشکی دانشگاه استنفورد و عضو ارشد موسسه هوور دانشگاه استنفورد ارائه شده یک پتانسیل توضیح در مورد اینکه چرا COVID بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در میان افراد جوان در تگزاس است.

ظاهر می شود در روز دوشنبه شب “داستان با Martha MacCallum,” اطلس گفت که از هر کسی که در بیمارستان بستری می شود به هر دلیلی از گرفتن تست شده برای COVID-19 مردم ساخت تا متورم آمار در واقع می تواند “بستری برای چیز دیگری” اما “طبقه بندی شده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.”

تماشا کنید:

“آنچه که خود فکر می کردم که آیا شما فکر می کنم که 25 درصد از موارد بستری هستند مردم 20-29 می کند که به نظر می رسد غیر معمول است؟” MacCallum پرسید.

“نه” اطلس گفت. “من فکر می کنم که مقابله با هر گونه اطلاعات دیگر نقطه داریم. ما یک دولت است که دقیق شواهد فلوریدا. ما می بینیم که اگر چه وجود دارد یک افزایش بزرگ در مورد آنها تقریبا همه اکثریت جوان سالم مردم است. آنها در بیمارستان بستری شده. آنها در حال مرگ هستند. مرگ در حال پایین رفتن در هر روز. به بستری شدن در بیمارستان در حال پایین رفتن در هر روز. آن را فقط به احتمال زیاد نیست.”

“من فکر می کنم که آنچه که اتفاق می افتد در تگزاس, من می دانم که این درست است که آنها در حال آزمایش هر فرد می شود که بستری برای Covid-19,” اطلس ادامه داد. “ما می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق مردم با COVID-19 که جوان هستند, ویژه ها بدون علامت و یا حداقل علامتی. من سوال اگر کسانی که مثبت برای COVID-19 و بستری برای چیز دیگری طبقه بندی شده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان. که یک تفاوت بزرگ است.”

اطلس رفت و به توضیح است که افراد جوان تر شدن عفونت است که در واقع یک چیز خوب به دلیل آن منجر به گله ایمنی بیش از مدت طولانی. (مربوط به: اقامت در محل ‘در واقع مضر’: دانشگاه استنفورد اسکات اطلس باعث می شود مورد گله ایمنی)

“به این دلیل که ما آموخته اند که برای حفاظت از افراد مسن و ما در حال حاضر در برخورد با عفونت در افرادی که اساسا هیچ مشکلی با عفونت,” او گفت:. “این ثابت شده است در سراسر جهان و نه فقط در آمریکا هر کشوری در جهان به ما نشان می دهد. آن را قابل بحی واقعا. و هنگامی که ما نگاه کنید که در آن ما می بینیم بسیاری از افرادی که هیچ مشکلی در گرفتن عفونت است که دقیقا چگونه یک جمعیت توسعه ایمنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de