Stacey Dash اعلام کرد از تقسیم چهارم, شوهر

Stacey Dash کردم توجه همه را روز شنبه هنگامی که او اعلام کرد او و شوهر جفری مارتی بودند تقسیم پس از دو سال از ازدواج.

“سلام به همه” 53 ساله بازیگر آغاز شده پس از او به اشتراک گذاشته شده در Instagram. پست اشاره شد TMZ. “من و شوهرم تصمیم سخت برای پایان دادن به ازدواج ما. (مرتبط:گزارش: Stacey Dash دستگیر و به اتهام خشونت در برابر شوهر)

“بعد از نماز احساس من این است راه راست برای هر دوی ما,” او اضافه شده است. “من آرزو می کنم او چیزی جز بهترین. با تشکر از شما همه برای حمایت از شما و احترام به حریم خصوصی ما در طول این زمان دشوار است.” (مرتبط: Tomi Lahren بازدید پس از Cardi B را تهدید می کند به او دسته سه تایی یک بار دیگر)

عنوان بعدی برای پیام در مورد جفت طلاق عنوان خوانده شده “#عشق #ایمان #StaceyDash #بازخرید #جنگجو #فضل #LifeLesson #عیسی مسیح.”

این همه می آید پس از “Clueless” ستاره مشترک در ماه اکتبر دو حال کردم در مبارزه با تایید گزارش های او دستگیر شده بود برای خشونت خانگی.

“مانند نرمال ازدواج من و همسرم تا به حال یک اختلاف زناشویی است که تشدید,” داش مشترک در هر صفحه شش.

“هیچ اتهام بودند فشرده شده” یک بیانیه بازیگر’ سایت بخوانید. “با این حال نمایندگان بازداشت خانم داش مسالمت آمیز به عنوان یک تشریفات.”

“زناشویی اختلاف در حالی که شخصی و مایه تاسف بوده است از نسبت دمیده شده” در این بیانیه اضافه شده است.

همانطور که قبلا گزارش شده بازیگر زن دستگیر شده بود پس از یک اختلال داخلی در خانه اش در فلوریدا که منجر به قابل توجه قرمز “اصلان” به او چپ دست است.

داش مدیر بعد در پاسخ به این گزارش گفته است که مشتری اقدام در دفاع از خود پس از شوهرش به اتهام تلاش برای خفه کردن او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de