سریلانکا کاتولیک ببخش تروریست ها که بمباران کلیساها آخرین عید پاک

سریلانکا کاتولیک بخشیده اند این بمب افکن که به کشته شدن حدود 279 نفر در کلیسا بمب گذاری در عید پاک در 2019, Catholic News Agency گزارش روز دوشنبه.

در طول یک زندگی جریان عید پاک یکشنبه جمعی اسقف اعظم کلمبو گفت که “در سال گذشته برخی از غلط جوانان ما حمله کردند و ما به عنوان انسان می تواند با توجه به یک انسان و خودخواه پاسخ. اما ما مدیتیت در تعالیم مسیح و دوست داشتم آنها را بخشید و آنها را به حال ترحم بر آنها را” با توجه به Catholic News Agency.

“ما نفرت آنها و بازگشت آنها به خشونت است. معاد کامل رد خودخواهی,” او اضافه شده است. (مرتبط: شوالیه های کلمبوس اعلام $100 میلیون صندوق برای کمک به دایره اسقفی کاتولیک در طول Coronavirus)

نه بمب گذاران انتحاری وابسته محلی اسلامگرای افراطی گروه ملی Thoeheed Jamath بمباران سه کلیساها و سه هتل لوکس, مارس 21 سال گذشته و کشته شدن 279 در حالی که مجروح شدن نزدیک به 500 نفر با توجه به اخبار واتیکان. سایت از این حملات شامل سنت سباستین کلیسا در نگمبو سنت آنتونی حرم در Kotahena و انجیلی Zion Church در بتیکلا.

Soldiers stand guard outside St. Anthony's Shrine in Colombo on April 25, 2019, following a series of bomb blasts targeting churches and luxury hotels on the Easter Sunday in Sri Lanka. (JEWEL SAMAD/AFP via Getty Images)

سربازان گارد محافظت خارج از سنت آنتونی حرم در کلمبو در آوریل 25, 2019, پس از یک سری از انفجار بمب هدف قرار دادن کلیساها و لوکس هتل ها در عید پاک یکشنبه در سریلانکا. (جواهر صمد/خبرگزاری گتی ایماژ)

عمومی و مذهبی رهبران سرزنش سیاستمداران و مقامات دولتی برای عدم عمل به اطلاعاتی در مورد حملات و کاتولیک کنفرانس اسقف’ از سریلانکا و کاردینال مالکوم Ranjith اعتراض به دولت سریلانکا به انتصاب یک کمیسیون مستقل برای بررسی و به دنبال عدالت برای حملات.

کاردینال Ranjith بارها مقامات دولتی را متهم به عدم پرورده چگونه تروریست ها قادر به انجام حملات با وجود هوش است که پیش بینی این حملات اتفاق می افتد و او گفت که او می تواند تظاهرات عمومی در صورتی معتبر گزارش تهیه شده توسط دولت است.

کاتولیک رهبران در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک مراسم خصوصی در مارس 21 به مناسبت سالگرد حملات با توجه به اخبار واتیکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de