گسترش منتشر شد برای 4 ویسکانسین 2020, فوتبال بازی ها, Badgers 3.5 Underdogs به میشیگان

ویسکانسین Badgers باید گسترش را برای چهار سال 2020 بازی های فوتبال و ما نه علاقه به ضرب و شتم میشیگان.

با توجه به Bucky 5 ماهه, گسترش منتشر شده است مسلما برای چهار تا از بزرگترین بازی های سال و oddsmakers باید Badgers رفتن 3-1 در آن matchups. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

ما مورد علاقه -1 بیش از نوتردام -2.5 بیش از آیووا و -7.5 بیش از مینه سوتا است. اما ما در +3.5 برابر Michigan Wolverines. که یک افزایش اولیه +2.5 خط باز در.

ما نه مورد علاقه علیه میشیگان ؟ این است که یک شوخی ؟ باید oddsmakers همه رفته دیوانه ؟ که کاملا دیوانه است.

آیا همه ما به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاد آخرین باری که Wolverines و Badgers شد و در همین زمینه است ؟ ما قایق آنها شتافت. ما را نابود جیم Harbaugh تیم ملی.

آن را یک بازی فوتبال است. این یک اعدام.

ما در حال رفتن به از بین بردن میشیگان در آن آربور در این فصل و من نگران نیست در همه. من خیلی بیشتر عصبی در مورد بازی نوتردام در Lambeau Field از بازی Wolverines و آن را حتی نزدیک است.

من ممکن است به سر و صدا +3.5 با همه چیز من است.

به عنوان برای هر تیم دیگر در این لیست است, ما باید در مورد علاقه. ما باید مورد علاقه بیشتر ؟ این سخت است برای گفتن اما من درک این واقعیت ما بیش از یک touchdown مورد علاقه بیش از مینه سوتا است.

ضرب و شتم در Gophers یک سنت سالانه است که هرگز قدیمی است.

من احساس می کنم زیادی خوش بینی در هوا در مورد فصل آینده و باید آن را در یک مقدار زیادی از سرگرم کننده به تماشای گشوده است.

من امیدوارم که شما بچه ها همه به عنوان هیجان زده به من. این Badgers تیم باید یک تن از سرگرم کننده به تماشای!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>