ورزش رسما بازگشت شنبه شب با UFC 249

ورزش به طور رسمی به عنوان شنبه شب با UFC 249.

برای اولین بار از ماه مارس طرفداران در امریکا در حال رفتن به یک عمده رویداد زنده به تماشا و لذت بردن از زمانی که UFC 249 می شود لگد کردن. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

شنبه شب جاستین Gaethje و تونی فرگوسن را تیتر یک جهنم از یک کارت را با هم با دانا سفید. شما می توانید گرفتن کارت اصلی عمل در ESPN+ PPV و شما می دانید که طرفداران ورزش در سراسر کشور خواهد شد قفل شده است.

آن را تقریبا سخت به این باور, این واقعی است, اما از آن است. دانا وایت در واقع موفق به آوردن طرفداران برخی از اقدام برای لذت بردن از, و آن را می شود در جریان امشب در جکسون ویل.

به عنوان یک فن از UFC من نمی توانم صبر کنید. ما باید فرگوسن/Gaethje منجر به انباشته کارت. اگر نیست که باید شما به پمپ و سپس شما ممکن است نیاز به بررسی نبض خود را.

دیوانه آن است که ما تا به حال نشده زنده ورزشی در این کشور برای نزدیک به دو ماه با تشکر از coronavirus. Dana White عهد را به طرفداران نشان می دهد و او را از طریق کشیده.

این که آیا شما عاشق UFC یا نه, من فکر می کنم همه ما موافق سفید سزاوار جهنم از اعتبار زیادی برای آوردن اولین رویداد بزرگ به عقب است.

مطمئن شوید برای بررسی از کارت اصلی شروع در 10:00 EST شنبه شب در ESPN+ PPV. اگر شما از طرفداران ورزش آن را تقریبا مانند یک مینی سوپر باول.

من نمی توانم صبر کنید برای تماشای آن همه اشکار است. خوش آمدید به ورزش در امریکا!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de