ورزش در حال حاضر یک ‘صنعت’ در Mizoram

بیان اخبار سرویس

گواتی: ورزشی است که در حال حاضر یک “صنعت” در Mizoram.

دولت اعطا کرده است وضعیت صنعت به آن است. در اوایل دولت ورزش و جوانان بخش خدمات تا به حال پیشنهادی به دولت برای اعطای وضعیت صنعت به ورزش است. آن انجام شد در بخش توسعه.

وزیر Zoramthanga معتقد بودند که حرکت می ایجاد اشتغال در میان دیگران.

“آن را تبدیل به یک صنعت در Mizoram. ما تعدادی از بازیکنان فوتبال که بازی در خارج از دولت آورده و در مقدار زیادی از پول. به منظور برآورده کردن نیازهای ما سعی خواهد کرد برای توسعه ورزش به طوری که می توان آن را خوب صنعت” Zoramthanga گفت جدید هند اکسپرس در روز شنبه.

“اگر ما سرمایه گذاری بیشتر در ورزش آن را به تولید اشتغال و افزایش ارزش ورزشی. این صنعت در بسیاری از کشورها است. ما تنها تکرار آن را,” او اضافه شده است.

دولت وزیر ورزش رابرت Romawia Royte گفت: سیاست صنعتی را به مراقبت از ورزش است.

“آن (ورزش) در حال حاضر فرض بر وضعیت صنعت در Mizoram. ورزش سرمایه گذاران و مروج از آن بهره مند شوند اما ورزشکاران خواهد بود نهایی ذینفع است”.

او با اعتماد به نفس است که وضعیت صنعت خواهد اطمینان از پایداری مناسب ثبت و مدیریت ورزشی در دولت است.

“فدراسیون هندی, اتاق بازرگانی و صنایع و صنعت دیگر بدن نشان داده اند منافع پس از دانستن تصمیم ما. ورزشی و زیرساخت های آن خواهد بود واجد شرایط برای availing از یارانه, وام و کمک از بخش خصوصی و منابع دولتی. مزایای خواهد شد و چند وجهی است. شرکت های بزرگ و شرکت های خصوصی خواهد شد که منافع در حمایت از ورزش” Royte تراوش اعتماد به نفس.

Mizoram دارای یک استخر از بازیکنان فوتبال که بازی های مختلف لیگ برتر باشگاه های کشور است. علاوه بر این دولت انجام داده است به خوبی در هاکی و وزنه برداری در سال های اخیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de