Sports Illustrated Swimsuit فینالیست Jamea Lynee مشعل اینترنت با باور نکردنی, بیکینی, شات

Sports Illustrated Swimsuit فینالیست Jamea Lynee قطعا گرم چیزهایی که تا زمانی که او ارسال شده باور نکردنی, بیکینی, cumshot on Instagram روز سه شنبه با پیروان.

مدل لباس شنا نگاه کاملا شگفت انگیز او به عنوان مطرح شده برای ضربه محکم و ناگهانی تاب قرمز دو تکه لباس شنا در حالی که خیساندن تا خورشید در ساحل در طول ساقه به آخرین موضوع. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

او مجبور به توضیح زیادی در مورد این پست عالی و به سادگی زیر نویس آن را در بخش “امروز من برای اولین بار من در @si_swimsuit …. این است زندگی من؟!!! من مدل سازی پس من 16 بود اما زمان کامل برای 2 سال. به من گفته شده است نه توسط بسیاری از مشاغل/سازمان در طول سال است. Sports Illustrated Swimsuit چیزی بود که من خیلی مصمم و هیجان زده برای رفتن نه تنها یک بار بلکه دو بار. بار دوم من آن را کردم!! من به شما قول می دهم هر نه شما و نزدیک به یک بله.” (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

این لباس شنا سی فینالیست را به حساب رسانه های اجتماعی است که همیشه کاملا درمان با برخی از تصاویر فراموش نشدنی او به اشتراک گذاشته شده از مد های مختلف شاخه های عکس به او لباس شنا-چادری سفر در سراسر جهان است.

در اینجا چند که ما می شود بی مبالات نیست برای به اشتراک گذاشتن از جمله یک ضربه محکم و ناگهانی از او تاب, وانیل, بیکینی و به دنبال پر شور.

نه به ذکر است یک زن و شوهر از آخرین زیر شاخه است که واقعا نمی توانید از دست!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>