پراکنده خشونت در دهلی نو به عنوان تلفات بازدید 32


دهلی نو: پراکنده خشونت ضربه بخش هایی از دهلی نو یک شب به عنوان باندهای خیابان ها پرسه می زدند آشغال با بقایای روز از شورش های فرقه ای که به کشته شدن 32 نفر, پلیس گفت:.

هزاران پلیس ضد شورش و طرف مقابل باید گشت آسیب دیده شمال شرقی حاشیه پایتخت هند از 20 میلیون نفر از مردم و جلوگیری از هر گونه عمده فوران.

ناآرامی آخرین جلسه از خشونت بیش از نخست وزیر نارندرا طيف قانون تابعیت که باعث ماه از تظاهرات که تبدیل مرگبار در ماه دسامبر.

سونیل کومار مدیر گورو Teg بهادر (GTB) بیمارستان گفت: این بیمارستان ثبت نام 30 مرگ و میر در حالی که دکتر رئیس در Lok نایاک بیمارستان گفت که دو نفر فوت کرده وجود دارد.

“همه آنها را (در GTB) تا به حال گلوله صدمات” کومار گفته است. جدید تلفات از 27 روز چهار شنبه بود و همه از این خشونت ها روز دوشنبه و سه شنبه هنگامی که اوباش از هندوها و مسلمانان در پریشتینا.

خانه ها و مغازه ها و دو مسجد و دو مدارس صور بازار و یک ایستگاه سوخت بودند به آتش کشیدند. بیش از 200 نفر نیز مجروح شدند.

“هیچ حادثه بزرگ از خشونت گزارش شده از هر نقطه در مناطق آسیب دیده” شب چهارشنبه تا پنج شنبه Mandeep Randhawa دهلی نو یک سخنگوی پلیس گفته.

“برخی از پریشانی تماس ساخته شده بودند و نیروی ارائه کمک های فوری,” او گفت:. اولیه خشونت فوران اواخر روز یکشنبه پس از هندو گروه های مخالف مسلمانان برگزاری یک خیابان تظاهرات بیش از تابعیت قانون است.

اوباش مسلح با شمشیر و اسلحه آتش به هزاران نفر از خواص و وسایل نقلیه. مردم محلی شکایت کرده است که پلیس هم هیچ چیز برای جلوگیری از خشونت است.

در دسامبر حداقل 30 نفر کشته شدند که عمدتا به اقدام پلیس در شمال ایالت اوتار پرادش بخشی از این کشور با جمعیت مسلمان قابل توجهی.

بسیاری از مسلمانان بر این باورند که قانون تابعیت در ترکیبی از یک مطرح شهروندان ثبت نام آنها را ترک خواهد کرد بی وطن است و بخشی از یک طرح توسط طيف جناح راست حزب حاکم به نوبه خود رسما سکولار هند به یک هندو ملت است.

حزب خود را رد کرده است اتهامات اما در هفته های اخیر اعضای معترضان به نام “ضد اتباع” و “داعش” با برخی خواستار آنها را به زندان و یا حتی کشته شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>