اسپانیا ویروس مرگ و میر بالاترین پس از ایتالیا, سبقت چین

یک سرباز ایستاده در کنار تخت در موقت بیمارستان برای مردم آسیب پذیر در Fira بارسلونا Montjuic مرکز در بارسلونا در 25 مارس سال 2020 است. — AFP

مادرید: Spains coronavirus تلفات پیشی گرفت که چین در روز چهارشنبه افزایش به 3,434 پس از دیگری 738 نفر به عنوان مادرید اعلام کرد که چند میلیون یورو مقابله با پکن برای بحرانی منابع.

سنبله در مرگ و میر بدان معنی است که در سراسر جهان فقط در ایتالیا در حال حاضر بالاتر مرگ و میر از اسپانیا.

در چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته COVID-19 اپیدمی ادعا کرده 3,281 زندگی می کند.

آخرین آمار و ارقام اعلام شد که اسپانیا وارد 11th بعد از بی سابقه مستند به تلاش و مهار مرگبار شیوع کروناویروس که در حال حاضر آلوده 47,610 مردم وزارت بهداشت گفت.

افزایش در اعداد آورده شده در سیستم پزشکی را به آستانه سقوط با اسپانیا مبارزه با کمبود تجهیزات پزشکی برای آزمایش درمان و حفاظت از خط مقدم کارگران و تعداد فزاینده ای از موارد در میان پرسنل بهداشت و درمان با بیش از 5,400 آلوده.

به آدرس کمبود وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: دولت تا به حال امضا عمده ای در مقابله با چین است.

ارزش برخی از 432 میلیون یورو ($467 میلیون دلار) معامله را پوشش 550 میلیون ماسک 5.5 میلیون rapid test, کیت 950 ماسک و 11 میلیون جفت دستکش او گفته تلویزیونی کنفرانس خبری.

“ما امن کل تولید زنجیر (در چین) خواهد شد که کار صرفا برای دولت اسپانیا,” او گفت:.

لوازم تحویل داده خواهد شد “در یک مبهوت اساس هر هفته با اولین — عمده تحویل — پس از رسیدن به پایان این هفته,” او گفت:.

او همچنین گفت: اسپانیا همچنان تولید خود مواد در سطح ملی.

ناتو به دنبال کمک

اعلام این خبر یک روز پس از Spains نیروهای مسلح خواسته ناتو برای کمک های بشر دوستانه به تامین منابع برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس هر دو در ارتش و در جمعیت غیر نظامی است.

درخواست مشخص از 450.000 ماسک 500,000 سریع تست کیت 500 هواکش و 1.5 میلیون فولاد ماسک.

با وجود ملی مستند های اعمال شده در مارس 14, که می تواند تمدید شود تا آوریل 11, هر دو مرگ و عفونت در ادامه به کوه با مقامات هشدار این هفته خواهد بود به خصوص بد است.

“ما در حال نزدیک شدن به اوج” به ministrys شرایط اضطراری هماهنگ کننده فرناندو سیمون گفت: در اعلام آمار و ارقام.

مقامات بهداشتی امیدوارند آن را به زودی تبدیل خواهد شد روشن که آیا مستند است که با داشتن اثر مورد نظر.

رئال مادرید منطقه دچار فشار از اپیدمی با 14,597 عفونت — فقط یک سوم از کل — و 1,825 مرگ و میر و یا 53 درصد از ملی شکل است.

ایرباس برای از سرگیری تولید

با بیمارستان ها در آستانه سقوط, نیروهای راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در Madrids گسترده IFEMA مرکز نمایشگاه که در حال حاضر از 1500 تخت اما که می تواند گسترش به در تا به 5500 نفر — آن ساخت بزرگترین بیمارستان در اسپانیا.

و با citys خدمات مراسم تشییع جنازه غرق مقامات فرماندهی این Palacio de Hielo, اسکیت روی یخ, یخ بازی کردن به عنوان یک سردخانه موقت.

در توسعه جداگانه اتحادیه های کارگری شده اند تا در آغوش بیش از یک تصمیم عربستان برای از سرگیری تولید در کشور اسپانیا با وجود شیوع آن در معرض خطر کارگران زندگی می کند.

تا کنون در مجموع 138 کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس با صدها نفر دیگر در قرنطینه اما اروپایی هواپیما ساز است اصرار آن را از سرگیری تولید در روز دوشنبه باعث اتحادیه های کارگری به فراخوان اعتصاب نامحدود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>