اسپانیا ادعا می کند آن ویروس مرگ و میر پایین برای چهارمین روز متوالی

AFP

مادرید اسپانیا اعلام کرد روز دوشنبه یک چهارم متوالی کاهش در تعداد coronavirus-مرگ و میر مرتبط با 637 بیش از 24 ساعت گذشته کمترین تعداد در حدود دو هفته است.

مرگ و میر که به شدت پایین بر روی ثبت 950 روز پنج شنبه به ارمغان آورد و در مجموع مرگ و میر در کشور به 13,055 دوم تنها به ایتالیا.

رسمی آمار و ارقام نشان دهنده افزایش 5.1 درصد بیش از 24 ساعت گذشته نسبت به 4.8 درصد افزایش در روز یکشنبه و یک 32.63% جهش به تازگی به عنوان مارس 21.

تعدادی از عفونت های جدید نیز آهسته افزایش 3.3% به 135,032 از افزایش 24.8% 21 مارس است. “این آمار و ارقام تایید دوباره این رو به پایین تمایل که ما رعایت شده اند” گفت: ماریا خوزه سیرا سلامت وزارت شرایط اضطراری هماهنگی واحد.

بیش از 40,000 coronavirus بیماران مرخص شده از بیمارستان و یا نزدیک به 30 درصد از تمام موارد تایید شده بیماری او اضافه شده است.

با مرگ و میر و عفونت های جدید سقوط دولت اسپانیا در حال مطالعه چگونه به تدریج کاهش مستند تحمیل شده بر کشور از 47 میلیون نفر در 14 مارس. آن تمدید شده است تا آوریل 25.

دولت قصد دارد به سطح شیب دار تا تست قادر به منزوی کردن افرادی که آلوده می شوند اما نشان دادن علائم و خانههای گلی خالی نیاز همه مردم به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

چهار شرکت اسپانیایی در حال حاضر تولید از 245.000 coronavirus آزمون در هفته وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya گفت: در طول یک مصاحبه تلویزیونی در روز دوشنبه.

“در طول هفته های آینده ما را ضرب در سه ظرفیت شرکت های ما برای عرضه به بازار” با آزمون های او اضافه شده است.

به عنوان ماسک صورت وزیر گفت: “ما احتمالا همه باید یاد بگیرند به استفاده از آنها به عنوان یک پیشگیری کننده حداقل تا زمانی که یک واکسن” در برابر COVID-19.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im