سویا برداشت شده در یک مزرعه در نزدیکی Balcarce آرژانتین ژوئن 17, 2016. رویترز/مارکوس Brindicci/فایل

کراچی: گزارش مقدماتی تهیه شده توسط کارشناسان در گردآوری شده توسط مرکز بین المللی شیمی و علوم زیستی (ICCBS) در دانشگاه کراچی نشان می دهد که مرگ و میر در طول دو روز گذشته بوده است ناشی از تماس بیش از حد سویا گرد و غبار گزارش ژئونیوز در روز سه شنبه.

در این گزارش آمده است که سویا گرد و غبار داشت در نمونه خون از افراد متوفی که مرده بود در این شهر در روز یکشنبه و دوشنبه. به گفته منابع این گزارش ذکر شده است که اسپانیا با تجربه یک حادثه مشابه سویا گرد و غبار مسمومیت دو سال پیش که تحت تاثیر بسیاری از مردم در کشور است.

سناتور مرتضی وهاب نیز توییتی که گزارش های اولیه ارائه شده توسط کارشناسان در دانشگاه کراچی به حال ادعا کرد که Kaemari حادثه اتفاق افتاده به دلیل “overexposure سويا گرد و غبار”.

“گزارش مقدماتی ارائه شده توسط کارشناسان در Khi اونی که نشان می دهد که Keamari حادثه اتفاق افتاده است با توجه به قرار گرفتن در معرض بیش از سويا گرد و غبار است که شناخته شده نیز ناشی از حوادث مشابه در سایر نقاط جهان است. این سویا است که در حمل و نقل لنگر انداخت در Khi بندر” او هنوز توییتی.

این گزارش با توجه به وهاب شده است ارسال به کمیسر کراچی افتخار علی Shallwani. لازم به ذکر است که هیچ مفصل و یا قطعی گزارش شده است صادر دولتی سطح.

مشکوک نشت گاز در کراچی Keamari منطقه است که تا کنون به کشته شدن حداقل 14 نفر به گفته یک سخنگوی این سند در بخش بهداشت و درمان.

این سخنگو افزود که بیش از 300 نفر از جمله زنان و کودکان نیز تحت تاثیر سلامت فاجعه است.

اخبار به حال امروز گزارش داد که مقامات مشکوک شیمیایی بود هیدروژن سولفید — بسیار سمی است که یک محصول جانبی از نفت خام و همچنین تولید شده در سیستم فاضلاب; با این حال سخنگوی فقط گفت: ماده کشنده به حال شناسایی شده است.

بیش از 100 نفر از نقل مکان به کراچی بیمارستان های دولتی و خصوصی شب گذشته شکایت — به گفته پزشکان — تنفسی مشکلات تنفسی مسائل درد معده و احساس سوزش در چشم و تنگی در قفسه سینه.

بندر کراچی اعتماد (KPT) رئیس Rear Admiral جمیل اختر از سوی دیگر بود روز دوشنبه با رد ادعا می کند که نشت گاز رخ داده در بندر و یا از هر کشتی.

“ما به طور کامل بازرسی منطقه تحت KPT را در صلاحیت این دادگاه ها از جمله پایانه ها و اسکله هیچ شواهدی از نشت گاز پیدا شده بود” اختر بود در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im