کره جنوبی می گوید: “کوتاه برد بالستیک موشک آزمایش شده کره شمالی

عکس: فایل

سئول: کره شمالی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد موشک های بالستیک در دوشنبه جنوبی ارتش گفت: هفته پس از پیونگ یانگ تهدید به نشان دادن یک “جدید سلاح های استراتژیک” و آن مهلت برای, واشنگتن برای, پیشنهاد کاهش تحریم ها تمام شده است.

راه اندازی شد, هسته ای مسلح به شمال برای اولین بار از بیش از سه ماه و آمد به عنوان مذاکرات هسته ای با ایالات متحده باقی می ماند در یک وقفه.

دو دستگاه بودند اخراج کرده بیش از دریا از منطقه ونسن در شرق سواحل و پرواز 240 کیلومتر در حداکثر ارتفاع 35 کیلومتری جنوبی ستاد مشترک گفت.

آنها “اعتقاد به کوتاه برد بالستیک موشک های” یک JCS رسمی گفت.

کره جنوبی امنیت وزیران ابراز “قوی نگرانی” شمالی “انجام اقدامات منجر به تنش نظامی” ریاست جمهوری آبی ،

ژاپن وزارت دفاع گفت: هیچ نشانه ای از هر چیزی پایین آمدن در آب آن و یا منطقه انحصاری اقتصادی, اما افزود: “اخیر تکرار راه اندازی بالستیک و موشک توسط کره شمالی در حال یک مسئله جدی است.”

راه اندازی آمد که پیونگ یانگ در میدان جنگ برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و روز پس از سالگرد یک سال از سقوط هانوی اجلاس بین رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مذاکرات را از بن بست رسیده است بیش از تحریم ها و چه شمال خواهد بود مایل به رها کردن در بازگشت با وجود مشخصات بالا ژوئن جلسه ای در منطقه غیرنظامی که تقسیم شبه جزیره.

پیونگ یانگ انجام یک سری از آزمایشات سلاح در اواخر سال گذشته آخرین آنها در ماه نوامبر اغلب توصیف آنها به عنوان های متعدد راه اندازی سیستم های موشک. آن را نیز انجام استاتیک موتور تست اخیرا در ماه دسامبر.

در جلسه ای که در انتهای ماه, کیم اعلام کرد که پیونگ یانگ دیگر در نظر گرفته خود را در آن moratoriums هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش و تهدید به نشان دادن یک “جدید سلاح های استراتژیک” به زودی.

کره شمالی دارای سابقه ای طولانی به دنبال نشان دادن خود توانایی های نظامی سعی کنید برای به دست آوردن امتیاز.

“مارس بسیار قابل اعتماد موشک-آزمایش های نجومی برای کره شمالی ایم” Ankit پاندا ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

“به نظر می رسد مانند COVID-19 تغییر نکرده که (یا پیونگ یانگ مصمم است به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ندارد)” او اضافه شده است.

مقام پیشین وزارت خارجه Mintaro اوبا گفت: “Coronavirus غالب توجه ما در حال حاضر, اما این یک یادآوری است که کره شمالی همچنان به پیشبرد آن برنامه های هسته ای و موشک.”

آن را “به دنبال راه هایی برای به دست آوردن اهرم و اصلاح ابتکار همانطور که ما نزدیکتر به ما انتخابات ریاست جمهوری” او اضافه شده است.

مانور مشترک

کره شمالی گزارش نشده است تنها یک مورد از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 3000 نفر و بیش از آلوده 88,000 در ده ها کشور جهان از آن پدید آمده در کشور همسایه چین است.

اما رسانه های دولتی گفته اند که حدود 7000 نفر بوده است قرنطینه در سه استان به تنهایی.

سئول و واشنگتن هفته گذشته گفت: آنها را به تعویق آینده تمرینات نظامی مشترک پس از کره جنوبی — که دارای بیش از 4000 عفونت — اعلام بالاترین “شدید” هشدار سطح بیش از coronavirus.

ایالات متحده 28,500 نیروهای نظامی در کره جنوبی برای محافظت از آن در برابر هسته ای, غرب و بسیاری از آنها بر اساس سئول در کمپ Humphreys در Pyeongtaek — واشنگتن در خارج از کشور بزرگترین مرکز نظامی.

امنیت متحدان قبلا مدرج بازگشت سالانه تمرینات نظامی مشترک قابل توجهی به تسهیل مذاکرات با پیونگ یانگ — که محکوم جمله دریل به عنوان آماده سازی برای یک حمله — اما یک فرمان هماهنگی ورزش برنامه ریزی شده بود برای این بهار.

در گذشته پیونگ یانگ را اخراج موشک قادر به رسیدن به تمام ما سرزمین اصلی است و انجام شش آزمایش های هسته ای, آخرین آنها 16 بار قوی تر از انفجار هیروشیما با توجه به بالاترین تخمین می زند.

آن است که زیر مجموعه های متعددی از تحریم بیش از سلاح های خود را از برنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد و آمریکا و جنوب و نهادهای دیگر است.

افزایش تنش ها در سال 2017 شد و پس از دو سال دیپلماسی هسته ای بین پیونگ یانگ و واشنگتن از جمله سه نشست بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما کمی پیشرفت ملموس ساخته شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>