سونیا می نویسد به ساعت, به دنبال 10 کیلوگرم دانه برای NFSA ذینفع دیگر افراد آسیب پذیر تا سپتامبر

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز دوشنبه نوشت: به PM نارندرا نگرانی که lakhs از افراد آسیب پذیر در سراسر کشور صورت ناامنی غذایی به دلیل مستند و خواست که این مرکز باید اطمینان حاصل شود هیچ یک چهره گرسنگی است. تماس با ناامنی غذایی غم انگیز او گفت: هند یک بافر از foodgrains دقیقا برای فشارهای مانند زمان بیماری همه گیر.

“من تصمیم خود را برای ارائه خدمات رایگان از هزینه 5 کیلوگرم دانه در هر فرد علاوه بر حقوق تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) از ماه آوریل تا ژوئن 2020,” او گفت:. او گفت: با توجه به عوارض جانبی تاثیر مستند و طولانی مدت تاثیر بر معیشت مردم ارائه 10 کیلوگرم دانه در هر فرد به NFSA ذینفع باید تمدید برای یک دوره اضافی از سه ماه تا سپتامبر سال 2020 است.

“با توجه به مزمن و ناراحتی های اقتصادی با آن مواجه هستند این سود مواد غذایی, حقوق, ممکن است ارائه رایگان از هزینه. در مرحله دوم 10 کیلوگرم دانه در هر فرد ممکن است ارائه رایگان از هزینه برای یک دوره 6 ماه برای کسانی که ممکن است در معرض ناامنی غذایی اما (هستند) برگزاری جیره کارت” سونیا گفت. تاکید کرد که بحران کنونی باعث شده که بسیاری از خانواده ها به مواد غذایی ناامنی و فقر او گفت: “جمعیت را افزایش می دهد پس از سال 2011 در نظر گرفته شده اند برای تعیین هر دولت حق تحت NFSA….همه کارگران مهاجر شده اند رو به پریشانی حاد ممکن است برگزاری NFSA کارت. علاوه بر این, بسیاری از مردم مستحق حذف شده اند از NFSA لیست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im