سونیا گاندی انتقاد BJP می گوید حزب ‘همچنان به گسترش جمعی ویروس و نفرت’ در COVID-19 بار

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز پنج شنبه را متهم به بی جی پی از گسترش این ویروس از جمعی از تعصب و نفرت در کشور تصریح می کند که “قبر آسیب” در حال انجام است به هماهنگی اجتماعی.

پرداختن به یک جلسه کنگره کار کمیته گاندی گفت که باید نگران هر هند و حزب او را مجبور به کار سخت برای ترمیم این آسیب است.

“اجازه دهید من نیز با شما به اشتراک گذاشتن چیزی است که باید نگران هر یک از ما به عنوان سرخپوستان. هنگامی که ما باید در مقابله با کروناویروس unitedly این BJP همچنان به گسترش این ویروس از جمعی از تعصب و نفرت,” او گفت:.

“قبر خسارت در حال انجام است به ما هماهنگی اجتماعی. حزب ما, ما باید به کار سخت برای تعمیر که آسیب” کنگره رئیس جمهور اضافه شده است.

نخست وزیر مانموهان سینگ سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی و رهبران کنگره با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

این دومین بار است که به CWC کنگره’ top تصمیم گیری بدن در حال ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس در سه هفته گذشته تا کنون از آنجا که مستند به اجرا گذاشته شد شامل coronavirus تهدید.

کنگره رئیس جمهور گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش نگران کننده در سه هفته گذشته به تصويب دولت برای افزایش آزمایش برای آن است.

دنبال COVID-19 روز رسانی های زنده در اینجا

گاندی گفت: او نوشته است و چندین بار به نخست وزیر از آنجا که مستند به اجرا گذاشته شد و چند پیشنهاد اقدامات و همکاری های سازنده.

“متاسفانه آنها شده اند پس از عمل فقط تا حدی و در یک خسیس راه است. شفقت بزرگ دلی و نشاط است که باید در آینده از دولت مرکزی است آشکار نبود آن را,” او گفت:.

کنگره رئیس گفت: تمرکز این حزب باید همچنان به موفقیت تعامل با سلامت و امنیت غذایی و معیشت مسائل.

او ادعا کرد که حدود 12 کرور مردم شغل از دست داده اند در فاز اول این مستند و از دولت خواست به ارائه یک بسته امداد برای MSME بخش که حساب برای یک سوم از تولید ناخالص داخلی.

گاندی به نام بر دولت برای تامین مواد غذایی و امنیت مالی به مهاجران و بیکاری رشته در مکان های مختلف بودند و از جان گذشته برای رسیدن به خانه برگشت.

“ما بارها و بارها خواست PM وجود دارد هیچ جایگزینی برای تست ردیابی و قرنطینه. متاسفانه تست هنوز پایین تست کیت هنوز هم در تامین کوتاه مدت” او اشاره کرد.

گاندی گفت: تجارت, تجارت و صنعت را به یک توقف مجازی و کرور معیشت نابود شده اند.

“دولت مرکزی به نظر نمی رسد به یک ایده روشن در وضعیت چگونه خواهد بود موفق پس از مارس 3rd. یک مستند حاضر با طبیعت بعد از این تاریخ خواهد بود حتی بیشتر ویرانگر” او گفت:.

نخست وزیر هند گفت: موفقیت این مستند در نظر گرفته خواهد شد در نهایت در هند برای مقابله با COVID-19.

او همچنین گفت: همکاری بین این مرکز و ایالات متحده بود که کلید موفقیت این کشور در مبارزه با کروناویروس.

سینگ گفت: لازم است به تمرکز بر روی تعدادی از مسائل در مبارزه با کروناویروس.

مبارزه با COVID-19 خواهد بسیار بستگی به در دسترس بودن منابع او اشاره کرد.

راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت: مگر دولت مرکزی می آید به جلو به کمک مالی ایالات مبارزه با COVID-19 تضعیف خواهد شد.

“مگر در مواردی وجود دارد یک بسته مالی برای دولت چگونه خواهد حالت عادی بازگشت به ایالات پست مستند” او پرسید.

چتیسگر وزیر Bhupesh Baghel گفت: مگر اینکه این مرکز به مناسبت افزایش می یابد و فراهم می کند کمک های مالی به کشورهای چگونه مبارزه با COVID-19 برنده شد.

تامیل نادو وزیر V Narayanasamy گفت: این اتحادیه به دولت داده نشده است هر گونه کمک به ایالات متحده.

“چگونه متحده برای زنده ماندن در زمان بحران. ما دشمنان اما باید به عمل و کار با هم” Narayanasamy گفت: در CWC دیدار خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru