سونیا گاندی می پرسد PM مودی به پیشبرد حقوق و دستمزد به MGNREGA کارگران

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز چهارشنبه در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال پیش پرداخت از 21 روز دستمزد به MGNREGA کارگران در سراسر کشور برای کمک به آنها جزر و مد در طول بحران حاضر با توجه به کروناویروس مستند.

در نامه ای به نخست وزیر گاندی گفت: تعداد زیادی از فقیر روستایی هستند و بدون کار و حدود 8 کرور MGNREGA کارگران عاری از یک منبع جایگزین درآمد با توجه به سراسر کشور مستند بنابراین آنها باید پول پرداخت در پیشبرد به جزر و مد در طول زمان بحران.

“با توجه به ضرورت فراهم کردن درآمد پشتیبانی به فقیر روستایی با توجه به حقوق از دست رفته دولت ممکن است در نظر فوری پیش پرداخت دستمزد به مدت 21 روز برای ثبت نام و فعال MGNREGA کارگران” او گفت:.

بخوانید| Chennai پلیس در پیدا کردن راه های مبتکرانه برای محدود کردن مردم از پله خارج

کنگره حزب پارلمانی رئیس گفت: پیشبرد حقوق و دستمزد تنظیم ممکن است در برابر کار انجام شده توسط کارگران پس از MGNREGA سایت های باز هستند.

“من درخواست شما را به اقدام فوری و گسترش پشتیبانی از تقریبا هشت کرور کارگران روستایی در کشور,” او گفت:.

گاندی گفت: از زمان آغاز آن مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال عمل (MGNREGA) بوده است بحرانی تاسیسات برای فقیر روستایی به ویژه در طی دوره های مزمن و ناراحتی های اقتصادی است.

او اشاره کرد که lakhs از کارگران کشاورزی گذاشته شده اند بیکار در طول این مهم فصل برداشت.

عاری از یک منبع جایگزین درآمد او گفت: به طور فزاینده تعداد زیادی از فقیر روستایی هستند و انتظار می رود تقاضا تحت MGNREGA.

اما اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ارائه شده اند همه آثار خام در طول مستند, او گفت:, و اضافه کرد که حتی زمانی که MGNREGA کار می کند شروع به کارگران پرداخت می شود پس از یک ماه پس از آن برای دریافت دستمزد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im